Wpis z mikrobloga

Muzyczne Mirki! (ʘʘ)
Szukam godnych polecenia słuchawek - w końcu po latach mogę pozwolić sobie na jakieś do 1k. Muzyki słucham codziennie i po parę godzin, pomaga mi to funkcjonować ze względu na mój rozkojarzony mózg. :)

Słucham szerokiego spektrum, od metalu po funk, kocham jazz i oldschoolowe hip hop składanki, chociaż najczęściej wrzucam elektronikę - trance, house, techno i wszystko dookoła.

Polecicie coś dla kogoś kto kocha dźwięki? Koniecznie bezprzewodowe, fajnie jakby miały kabel extra. Oglądam modele Sony, za którymi przepadam - najlepsze słuchawki miałam właśnie od nich. Oglądałam model M3 ale jest niedostępny, a tańsze mają różne opinie.

#muzyka #elektronika #trance #audiofile #adhd #polecajcie #sluchawki #sluchawkibezprzewodowe
KleKotka - Muzyczne Mirki! (ʘ‿ʘ)
 Szukam godnych polecenia słuchawek - w końcu po lat...

źródło: CC81C0EB-727B-4248-A351-C56C400164E8

Pobierz
  • 35
@KleKotka: @Adolf_HODLer posiadam te Audio-Technica prawie rok czasu i szczerze mogę polecić, a sam słucham głównie trance, progressive house, aczkolwiek innymi gatunkami w tym muzyką stricte filmową nie gardzę. Ogólnie jakość wykonania sztos, bateria to skała, na siłę to można przyczepić się że trochę maksymalnej głośności brakuje, ale to kwestia indywidualnych preferencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepszy dźwięk to mają Beyerdynamic DT-150, ale one są na kablu @ShortyLookMean Jest też wersja na bt, tylko jest droższa. Mam obie i wybrałem dlatego że mają dźwięk studyjny a nie takie przekłamane dudniące basy jak w Sennheiserach. @strikingsurface Ja zawsze mówiłem "chcesz żeby się coś ładnie świeciło to sobie kup choinkę" xD
@KleKotka: Sony +++++
Dużo midbassu, do tego typu muzyki miodzio.

Tylko uszka się pocą,ale to każde nauszne z ANC

Oczywiście, od pewnego poziomu żadne słuchawki bezprzewodowe nie mają podejścia do słuchawek przewodowych - z tego uwielbiam moje małe BLON03, ale do normalnego słuchania +ANC te słuchawki będą dobre.

Za to do rockowych i bardziej gitarowych brzmień będą lepsze BOSE
@programista15cm: Audio-Technica w ogóle nie posiadają ANC, a Sony ogólnie mają bardzo dobry (przynajmniej jak dla mnie), Audio-Technica jak dla mnie mają bardziej zrównoważone pasma przenoszenia (jak na słuchawki BT oczywiście, bo na co dzień używam Sennheiser HD650, która dla mnie są słuchawkami idealnymi) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BooB: Nie mają ANC, szukałem półotwartych żeby nie wpaść pod samochód. Wstępnie kupiłem je do PS5, ale skończyłem z tymi od plejaka bo nie chciało mi się wkuhwiać I tak na podróże wolę małe, żabki, zanim AKG się sprzedało do Samsunga (komputronik mi usunął kiedyś recenzję ich słuchawek bo nijak się nie mają do tego co było kiedyś) to były moje ulubione, teraz lubię EarPods w wersji na kablu, takie duże
@Adolf_HODLer: no napisałem że nie mają ANC do @programista15cm bo je mam od roku prawie. A co do kulturalnej dyskusji, to pod takimi tagami gdzie ludzie z głównych stron nie zaglądają to zawsze jest kultura, gdyby ten wpis trafił w gorące to pewnie już kilka osób by się tutaj wyzywało ( ͡º ͜ʖ͡º)