Wpis z mikrobloga

@waro: w pierwszej części ma rację, ale potem odklejka do potęgi... ja nie rozumiem dlaczego tak trudno niektorym pojąć, że w odrobinę innych okolicznościach ruskie śmiecie zaatakowały by Polskę. W naszym najlepszym interesie jest wspierac teraz Ukraine na wszystkie mozliwe sposoby.
Też mi przemykają takie myśli gdy widze co wyprawia JKM czy Braun. To są niekiedy zachowania całkiem niezgodne z narracją prawicy. Np. taki Braun lobbujacy za wpuszczeniem do PL uczestników klubu Nocne Wilki gloryfikujacego otwarcie Stalina i negujacego winę ZSRR w sprawie Katynia.


@szurszur: Do tej pory mnie intryguje, dlaczego tylu "antykomunistycznych prawicowców" zamiast naturalnej reakcji "ej, kurna, co oni #!$%@?ą" bezmyślnie to podchwytuje.
@Blaskun: Owszem, sponsoruje szurowskie ruchy. Tylko że LGBT nie jest żadnym "ruchem", a większość ludzi, których nazywasz lewakami, są prawicowcami, jako że u nas neoliberalizm totalnie dominuje scenę polityczną.

No i oczywiście jak zwykle - nie zaciągaj problemów USA do Polski. Masz tu jakichś prorosyjskich lewicowców w ogóle? Chyba że mówisz o Towarzyszu Michale, ale u niego w sumie ostatnio na kanale Konfederaci bywają, także nie wiem, czy chcesz tego przykładu