Wpis z mikrobloga

Bawi mnie/#!$%@? jak ludzie potrafią cisnąć po człowieku, gardzić nim, mieć w niego #!$%@?, a jak coś się stanie czy człowiek umrze to nagle OHH TAKI DOBRY CZŁOWIEK O TY #!$%@? JAK MOŻESZ O NIM TERAZ TAK MÓWIĆ. I nagle wielcy obrońcy bo ktoś umarł to należy się szacunek xD

Powiem Wam coś, człowiek, który nie żyje ma w dupie co kto o nim pisze. Wiecie czemu? Bo #!$%@? nie żyje XD Jeżeli tak bardzo szanujecie ludzi to stawajcie w ich obronie, gdy #!$%@? żyją, róbcie wtedy dobre rzeczy. Nie ma nic bardziej triggerującego niż tłumy ludzi nagle spuszczające się nad kimś bo umarł. To jest potoczne od lat. Ludzie stający się sławni i rozpoznawalni dopiero po śmierci. #!$%@?, a może zwracajcie na nich uwagę póki żyją? Może nie bądźcie #!$%@? #!$%@? dla innych, póki żyją? A tam po co :DD Ale jak umrze to trzeba powiedzieć, że nie no chłop był dobry i szkoda chłopa i nie wolno mówić nic złego wy #!$%@? :D

#famemma #muran #przegryw #wysryw
  • 11
@LatajacyJeczmien: Kulturalny i dobrze wychowany człowiek wie, że nie mówi się źle o zmarłych. Choćby dlatego się tego nie robi, gdyż jak nie żyje to nie ma jak się bronić.

Rodzinie czy znajomym też robisz dodatkową przykrość po takiej tragedii jaką jest śmierć bliskiej im osoby.

Dodatkowo, twoje przekonania są subiektywne, szczegolnie w stronę osoby której nie znałeś.

Na koniec, po co w ogóle coś pisać o osobie której już nie
@LatajacyJeczmien: twój wysryw można ograniczyć do tego że chłopa nie znałeś poza wykreowanym światem w internecie wiec #!$%@? czy był zły czy dobry nie mają sensu. Po drugie rozumny człowiek wie , że każdemu po śmierci należy się szacunek niezależnie od swoich sympatii. ( z wyjątkiem gdy ktoś za życia przestał być człowiekiem mordując lub gwałcąc) Gdy człowiek odchodzi zostaje jeszcze rodzina i przyjaciele.. Jeśli nie masz o kimś realnego zdania
mordując lub gwałcąc


@ziko100: podaj twoją definicję morderstwa - czy zabójstwo w samoobronie też jest morderstwem?
Co jest gwałtem - wszystko, co rzekomo poszkodowana róż0wa tak nazwie - czyli np. najpierw sama da się typowi wyłomotać, a potem zmieni zdanie - to też gwałt? Czy tylko kopulacja wymuszona przemocą (lub za pigułki pomocą)? A wypstrykanie roksanki za dziengi to też gwałt? (bo np. feministki w Szwecji domagały się zmierzających ku takiej
Kulturalny i dobrze wychowany człowiek wie, że nie mówi się źle o zmarłych. Choćby dlatego się tego nie robi, gdyż jak nie żyje to nie ma jak się bronić.


@m0rgi: czyli jak żyje to możesz cisnąć po nim bo się może bronić? i ty mówisz że ja piszę wysryw? XD

że każdemu po śmierci należy się szacunek niezależnie od swoich sympatii.


@ziko100: a jak żyje to już można nim gardzić
@ziko100: #!$%@? mnie to boli, że się może bronić. Jak typa ciśnie tysiące osób to myślisz że ma na to wpływ? Jak dzieciaka w szkole gnębią w szkole wszyscy to myślisz że ma na to wpływ? Nie, może się #!$%@? się i #!$%@? mu z tego że MOGL coś robić
ja ciebie zasad nie bede uczył. Jak inni powielają #!$%@? zachowania nie znaczy ze ty tez musisz. Równie dobrze mam przyzwolenie na złodziejstwo i zabijanie bo tak działają politycy będący teoretycznie naszymi reprezentantami