Wpis z mikrobloga

@mk89: mam już 45h na koncie i prawdopodobnie nie jestem nawet w połowie gry. Główne misje i poboczne to tylko ułamek procenta tej gry. To jest sandbox z setkami zagadek, znajdziek, itp. Dodaj do tego sadzenie roślin, tworzenie mikstur, enchanting ekwipunku (do którego musisz hodować magiczne stworki i zajmowac się nimi). Dopisz do tego umeblowanie pokoju życzeń w którym zajmujemy się częścią wyżej wymienionych czynności. W pokoju życzeń z czasem odblokowujemy
@L3gion: XQC miał streama 25h i przeszedł fabułę, ale on tylko trzaskał główny wątek. OP pewnie o tym słyszał i stwierdził że gra jest na tyle i koniec xD W tym świecie jest pełno innych rzeczy do roboty.
@open_or_die: Kwestia gustu. Gdybym nie wiedział kto zrobił hogwart legacy to stawiałbym właśnie na ubisoft ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gry ubisoftu trafiają w konkretny target i ja jestem jednym z nich. Hogwart Legacy to kopia ostatnich assassynów, tylko z mniejszym rozmachem i innym uniwersum. Co nie jest wadą dla wszystkich odbiorców. Zdecydowanie wolę ten format niż taki jak np. w Elden Ring. Lubię dużo znaczników na mapie,
Pobierz Rumbowy - @openordie: Kwestia gustu. Gdybym nie wiedział kto zrobił hogwart legacy to...
źródło: assod
@Rumbowy trochę oglądałem gejmplejów i nie czuję tam klimatów ubisoftu.

ostatnio ogrywałem immortals fenix i tam Ubisoft pokazał że nawet taka bajkową luźną grę mogą zepsuć tysiącem znaczników które nic nie wnoszą. po 30h gry miałem 10% fabuły i na tym zakończyłem.
@open_or_die: a ja gram i jest trochę ubi klimat. Pod tym wzgledem że jest właśnie trochę tych znaczników i dodatkowych aktywnosci.
Masz całe menu "czelendży" gdzie np masz na miotle rozwalać balony zgrupowane po 5 w różnych miejscach mapy, albo rozwiazywanie prostych zagadek merlina, lądowiska dla miotły, punkty starej magii gdzie musisz poeksplorować i znaleźć 3 miejsca etc. Jedyne co dają to kosmetyczne zmiany typu nowy wygląd ubrań ;)
Generalnie w