Wpis z mikrobloga

Cześć,
Trafiło mi się zarządzanie niedużym zespołem (10 osób) i zastanawiam się czy da się z poziomu jira śledzić zadania zespołu.
Zespół głównie zdalny, delegowany do różnych projektów i potrzebuje śledzić obłożenie członków tak aby planować kolejne działania. Wiadomo że mógłbym po prostu pytać ale wiadomo że wrodzony autyzm wykopka utrudnia tego typu akcje
#jira #pracait #zarzadzanie
  • 8
@modzelem: a to jira nie jest do śledzenia zadań w projektach? I to ogarniam. Chciałbym zobaczyć co zespół robi w różnych projektach. Idealnie gdyby pokazywało wszystkie zadania przypisane do konkretnego gościa
@peoplearestrange: wewnatrz firmy, założenie jest takie że jest kilka projektów, do każdego dedykowany jest pm, inżynierowie z innych działów + programiści z mojego. No i jako osoba dzieląca zadania chciałbym mieć szybki wgląd jak wygląda lista zadań w projektach dla poszczególnych osób i jak idzie im sprint.
Opcja idealna to przydzielenie programisty do projektu i zrzucenie całej roboty na pm, ale niestety zdarzają się sytuacje gdzie pojawia się reklamacja od klienta
@PrawieWolny: imo mozna, u mnie w pracy sa filtry, ze jak masz backlog to mozesz stworzyc custom filtr na dana osobe i widziec co robi (w sensie taski przypisane do niego, o ile przypisal sobie) i jaki maja status

Ale i tak trzeba rozmawiac jesli chodzi o planowanie dalszych krokow xd