Wpis z mikrobloga

Sprzedawanie używanego 16 letniego auta to przykra sprawa. Auto niecałe 130 tysięcy przebiegu, za 16 tysięcy. Rozrząd nie był wymieniany, auto jeździ pali jest w dobrym stanie. Wszystko opisane szczerze co robione co nie. Dzwonią niepiśmienne janki ze wsi i męczą tylko bułę. xd Jeden przyjechał z miernikiem

#motoryzacja #samochody
  • 7
@johny_johny: Kto sprzedawał auto, ten się w cyrku nie śmieje.. ja miałem nawet sytuacje przy aucie wystawionym za 1500zł żebym przyjechał nim do innego miasta bo on chce go sobie obejrzeć xd To tak najbardziej utkwiło mi w pamięci z absurdów śmiesznych.
Bo pełno jest też manipulantów głównie zza wschodniej granicy. Przy innym samochodzie ustalone pisemnie przez sms i przez rozmowę przez telefon, że auto nie ma katalizatora on przyjeżdża i
@johny_johny: auto z 98 roku, po stłuczce parkingowej udokumentowanej naprawianej w ASO, na wszystkie inne naprawy dokumenty, potencjalni nabywcy się krzywili, że dlaczego drzwi wymieniane były, czemu auto malowane w ASO itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatecznie nikt nie kupił mimo, że do tej pory jeździ w rodzinie
@johny_johny: jak ta sprzedawałem kartę graficzną, dzieci mi kazały benchmarki robić ile FPS itp. i proponowały cenę 50 procent aż po tygodniu zadzwonił typ powiedział że będzie o 18 kupił i odjechał. Więc za dużo dyskusji nie rób.