Wpis z mikrobloga

@Kiszka2011: ahh ubiegles mnie z pomysem :D przed chwila zrobilem screena tego zdj i wlazlem na tag by napisac post xd
Tak to nie chciala nosic i mowila ze ona takiej bielizny nie nosi!! Jak Majk jej kupil to wysmiala i zgardzila ale jak Majka nie ma to dzien po wskakuje w takie ciuchy xdd Bezczelnosc. I niech nie tlumaczy sie, ze to dlatego bo wspolpraca- bo dla nowego faceta bedzie
@CzatownikzCzatowni: tak to nie działa, generalnie kobiece przegrywy to mi. Te koebity które uwierzą ze zawsze będą miały kasę bo starzy są bogaci. Miałem taka nauczycielkę angielskiego żyjąca za około minimalna pensje co pol świata zwiedziła żyją z majątku ojca uciekającego przed komunistami. Stwarzać jednorodna szara mycha.
Miałem tez koleżankę z Chin starzy klasa wyższa sieredni ona ciuchy luji-viton droższe niż mój samochód, odrzucała milionerów z pałacami(serio) w sumie tak jak
@Kiszka2011: ogólnie to jestem przegrywem i nie znam życia, ale serio wszystkie łaski świecą cycem albo dużą na instagramie?
A jeśli tak to czemu nie doznają ostracyzmu chociażby od rodziny?
@kamillus: ja bym może brał, oczywiście gdybym nie wiedział, że jest atencyjną #!$%@?ą, która zostawiła polskiego Tyriona po tym, jak jej dał nowe cycki i prezenty za kilka kafil oraz nie okazała by się głupią raszplą, której już przy odcinku z Twingo nie mogłem słuchać, gdy zdarzyło mi się go trochę obejrzeć. W sumie przeglądam jej insta i jedyne, co mi się w jej podoba to szerokość, a tak to cyca