Wpis z mikrobloga

Hej, chciałbym Was ostrzec przed firma Diety Brokuła, oraz ich podejściem do klienta.

Nigdy więcej nie zamówię z tej firmy. Raz nie dowieźli mi posiłku na sobotę, raz przywieźli posiłek o 500kcal za mało, a czarę goryczy przelał incydent z robakiem znalezionym w mojej potrawie, nomen omen na brokule. Firma zaproponowała mi zwrot za posiłek w wysokosci 11.40zl co jest śmiechem na sali, kpiną, skandalem i w doskonale pokazuje jakie jest podejście do klienta. Pamiętajcie że własne zdrowie jest bezcenne a bog wie ile takich robaków przyswoiłem.

Poza tym firma podnosi sobie ceny bez uprzedzenia o tym klienta (między innymi za dowóz). Do mojego miejsca zamieszkania zamawiane jest przynajmniej 5 diet, a i tak place 7zl za każdy dzień za dowóz, które oczywiście nie są podane w cenie posiłku. Kpina nie catering, robią z ludzi debili. Przełączam się na coś innego.

Łącznie w tej firmie zostawiłem 2940zł

#oswiadczenie #diety #mirkokoksy #catering #dietybrokula
Dejt - Hej, chciałbym Was ostrzec przed firma Diety Brokuła, oraz ich podejściem do k...

źródło: 20230210_131748

Pobierz
  • 11
@Dejt: ten brokuł to pewnie mrożonka, a przy ilościach zamówień tego cateringu, domyślam się że przewalają setki kilogramów dziennie i nie mają czasu na szukanie robaczków ( ͡° ͜ʖ ͡°)