Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich. Co się dzisiaj stało to ja nawet nie. Jestem konstruktorem w pewnej firmie. Projektuję różne rzeczy, ale glównie kurniki mobilne. Jakoś rok temu dostaliśmy zamówienie na 2 małe kurniki z Anglii. Wiedzieliśmy, że kurniki trafią prawdopodobnie na farmę Jeremego Clarksona, który nagrywa swój show Farma Clarksona dla Amazon Prime Video.

Kurniki zostały dostarczone, a my czekaliśmy na premierę 2 sezonu. Nie wiedzieliśmy czy kurniki w ogóle pojawią się w programie, a jeśli tak to w jakim wymiarze czasowym i czy nie zostaną pokazane jak niegdyś Polonez w Top Gear.

Dzisiaj była premiera 2 sezonu, nasz kurnik pojawił się w programie i szczęki nam opadły. Kurnik jest pokazany dobre 5 minut i Clarkson jest nim zachwycony. Nie wiem jeszcze czy pojawia się w dalszej części programu i czy nie zostaje gdzieś mimo wszystko zjechany, ale jestem dumny, że efekty mojej pracy pojawiły się w tym programie.

Może są tu jacyś spece od reklamy, którzy mogą ocenić ile warta byłaby reklama o takich zasięgach w tradycyjnych kanałach marketingowych?

Dla zainsteresowanych nasz kurnik jest pokazany w 2 odcinku 2 sezonu około 11 minuty.

#topgear #amazon #chwalesie #seriale #inzynieria #ciekawostki #marketing
  • 60