Wpis z mikrobloga

@Grzesiok: "ukraińska prawda" :D
jak jestem pełen sympatii do Ukraińców i szczerze ich popieram łącząc siew nienawiści i pogardzie do kacapów, tak uważam, że tego typu kanał nie do końca są wiarygodnym źródłem informacji na "takie" tematy.
@Grzesiok: info sprzed 3 minut - tak na razie mamy jedno źródło (Today, on Feb 11, at 10:18 EEST, two Russian Kalibr cruise missiles crossed the state border of Ukraine with Moldova. At 10:33, these missiles crossed Romanian airspace. Later, they entered the airspace of Ukraine at the crossing point of the three states' borders.) - ale to nowa sytuacja, takiej jeszcze nie było do tej pory. Ciekawe co będzie dalej
@dominowiak:

Dziś, 10 lutego, o godz. 10:18 dwa rosyjskie pociski manewrujące Kalibr przekroczyły granicę państwową Ukrainy z Mołdawią. Około godz. 10:33 pociski przekroczyły rumuńską przestrzeń powietrzną. Następnie ponownie weszły w przestrzeń powietrzną Ukrainy. Rakiety zostały wystrzelone znad Morza Czarnego - poinformował Walerij Załużny, naczelny dowódca Sił Zbrojnych Ukrainy.

Teraz powinna pójść informacja o przesłaniu Ukrainie samolotów, zamknięcie przestrzeni i jasna informacja dla kacapskiego ścierwa, że każda rakieta bandytów będzie zestrzelona
że każda rakieta bandytów będzie zestrzelona


@Grzesiok: i to najlepiej razem z wyrzutnią, z której wyszła.
Dzięki za potwierdzenie info. Nie mam czasu siedząc w robocie "źródłować" wszystkiego, a przyznasz, że ukraińskie profile na TT nie są do końca wiarygodne w tych tematach.
Fakt, ruskie przegięli pałę i jestem przekonany, że to celowe i zamierzone działanie obliczone na sprawdzenie NATO.
@MirekStarowykopowy: A czego #!$%@? oczekujesz jak nie pełnoskalowej inwazji NATO? xD Ta rakieta ledwo musneła przestrzeń powietrzną Rumuni, większość systemów by nie zareagowała tak jak nie zareogowały jak Ukraińcy mordowali Polskich Rolników pare miechów temu co jest większym skandalem bo Ukraińska rakieta poleciała w drugą stronę niż jest jej wróg xD I był to defacto atak rakietowy na państwo NATO i jego obywateli, a bandyta Zeleński do dziś się nie przyznał
@MirekStarowykopowy: Zresztą nieważne, JAK ZAWSZE #!$%@? UPAiński fejk, który ma wrzucić NATO i ich obywateli do ich wojny. Ta rakieta nie przeleciała przez Rumuńską przestrzeń dlatego jest cisza, bo nikt nie powiela kłamstw Kijowa. Rumuni dementują te kłamstwa ich minister twierdzi że rakieta przeleciała 35km od granicy.

@Grzesiok: też nie powielaj propagandy Kijowa używając ich fejkowych źródeł jako PEWNIACZEK xDDD Według tych samych bandytów w Polskę uderzyła Ruska rakieta, mimo
I był to defacto atak rakietowy na państwo NATO i jego obywateli, a bandyta Zeleński do dziś się nie przyznał i nie przeprosił.


@KochanekAdmina: pojawiły się w końcu te dowody, że to ukraińska rakieta? Podeślij linka
@KochanekAdmina: no podlinkuj to oświadczenie NATO, bo nie widziałem. Nie wiem dlaczego nazywasz mnie UPAińcem, ani dlaczego mnie wyśmiewasz jak się grzecznie pytam. No ale to wystawiasz opinię tym którzy nauczyli Cię takiego zachowania wobec drugiego człowieka :^)