Wpis z mikrobloga

@christian-huygens: Przeciez ziomeczek tutaj wrzuca takie tabele ile sie mowi o gali i ta tez byla w "standardzie". Jakie niby dane mialyby mowic o PPV? Nie bylo strumyka co jest bardzo duzym zrodlem ppv akurat.

Boxdel tez mowil ze bardzo dobra sprzedaz lepsza od ostatniej gali a Rozpara powie dokladnie, ale wyniku smierci murana wyciszyli komunikacje wiec pewnie w next weeku powie dokladnie.

@Janusz55555 No akurat nie. Zobacz sobie wywiad rozpary,
@RafDan: Ja wrzucałem ostatnio diagram sporządzony na podstawie ruchu na stronie w dniu gali. Nie wyglądało, to wcale tak jakby miało dojść do rekordu.

Powiem więcej. Ruch na stronie przed galą i po też był proporcjonalnie niższy niż inne gale. Mówiąc bardziej obrazowo, twój sklep odwiedziło 100 osób, a ty twierdzisz, że wykręciłeś taki wynik jak wtedy co było u ciebie 150.

Istnieje taka możliwość, ale to by musiało oznaczać, że
Nie wyglądało, to wcale tak jakby miało dojść do rekordu.


@christian-huygens: Nikt nie powiedzial ze padl rekord. Czytaj uwaznie.

Mówiąc bardziej obrazowo, twój sklep odwiedziło 100 osób, a ty twierdzisz, że wykręciłeś taki wynik jak wtedy co było u ciebie 150.


Chyba nie czytasz uwaznie, lub nie chcesz. Brak transmisji na strumyku na pewno spowodowal ze wiele osob kupilo PPV. Takie porownanie ktore Ty robisz sa totalnie bez sensu, bo celowo
@christian-huygens jakie masz dostępne dane? Ważenie blisko miliona gdzie 10 miała 1.3 a był tam jeszcze turniej ARMIA więc pewnie wchodzili czasem już po wydarzeniu ludzie + było to rok temu. Konfy 1.3 mil gdzie reszta to 1-2 mln po długim czasie. Opinie dobre zbierają same poza wykopem + zamknięty strumyk więc raczej dobrze im to poszło
@RafDan:

Nikt nie powiedzial ze padl rekord. Czytaj uwaznie


FYI to zwykła figura retoryczna :D Miałem na myśli, że nic nie wskazuje na to, że miało dojść do wysokiego wyniku.

Chyba nie czytasz uwaznie, lub nie chcesz. Brak transmisji na strumyku na pewno spowodowal ze wiele osob kupilo PPV. Takie porownanie ktore Ty robisz sa totalnie bez sensu, bo celowo pomijasz bardzo wazny czynnik.


No i widzisz. To jest twoja opinia.
@RafDan: gdyby była to juz arapzor leciał do super expressu chwalić się jaka to była rekordowa gala i jakie świetne wyniki osiągnęli. Informacje pojedynczych dziennikarzy nie mających nawet dostępu do osób kierujących fame są gówno warte
@wychodek5: Ruch na stronie dzień po dniu. Jak zestawisz to z innymi galami, to możesz dojść do wniosku, że bywało znacznie lepiej. Zarówno wejścia przed galą, w dniu gali, dzień po gali oraz w dniach konferencji były znacznie niższe niż przy poprzednich edycjach.

Wniosek jest prosty: wszystkie te wydarzenia nie powodowały przejść na stronę, a tu z kolei można twierdzić, że musiało się to przełożyć na sprzedaż.

Co więcej przyrost wejść
@christian-huygens: Tak, wierzę Rozparze - jeżeli twierdzisz że publicznie kłamie, musisz to udowodnić.

Ten bardzo ważny czynnik powinien był spowodować wzrost wizyt na stronie Fame MMA


W jaki sposob liczysz ilosc wyswietlen na stronie Fame MMA? Rozumiem ze liczysz rowniez reflinki oraz inne odnosniki, i ilosc odwiedzin liczysz od momentu lub na krotko przed rozpoczeciem gali? Bardzo ciekawe w jaki sposob pozyskujesz te dane i analizujesz bo oprócz cyferek nic nie
Pobierz RafDan - @christian-huygens: Tak, wierzę Rozparze - jeżeli twierdzisz że publicznie k...
źródło: r
gdyby była to juz arapzor leciał do super expressu chwalić się jaka to była rekordowa gala i jakie świetne wyniki osiągnęli.

Wyciszamy całą komunikację do końca tygodnia. Uczcijcie razem z nami pamięć o Mateuszu.


@ziko100: Nikt o rekordzie nie mowi tylko o dobrej sprzedazy bo ostatnia gala im sie sprzedala slabo, o czym sam Rozpara mowil.
@RafDan: No i widzisz. Punktem wyjścia są dla mnie dane, a dla ciebie to co mówi Rozpara. I konfrontując te dwie rzeczy, mogę poddać coś wątpliwości, bo dane nie ilustrują narracji.

W swoich postach zastrzegałem, co brałem pod uwagę a czego nie i tłumaczyłem, że w kilku wypadkach mogło dojść do niedoszacowania. Odnosiłem się również do słów Rozporka, pisząc o tym jakie warunki musiałyby być zachowane, by jego słowa nie budziły
@christian-huygens: Czyli cała Twoja narracja jest taka:

- nie mam dostepu do sprzedazy ppv ale mam swoje wyliczenia na stronkach i wiem ze rozpara klamie.

No to super argumenty, przekonales mnie. Mam wierzyć wykopkowi ktory nawet nie potrafi odpowiedziec mi na proste pytanie, i nie ma danych o sprzedazy (bo rozumiem ze ruch w dekoderach polsatu tez liczysz xD) a mam nie wierzyc wlascielowi federacji ktory publicznie o tym informuje xD
@christian-huygens nie wiem z jakich narzędzi korzystasz ale patrząc na Trendsy + analizę ruchu na chociażby semrush wychodzi że była to bardzo dobra gala. wg semrush większy ruch był tylko przed 16 (w całej historii fame) zaś wg. GT 5 gal prześciga wynik 17 i większość niewiele (16 tylko wyraźnie odskakuje)
A swoją drogą z innej strony wynika że wykop jest na 5 czy 6 miejscu pod względem odeslan na stronę ppv fame, reszta to głównie MMA.pl które ma ponad 70% i inne portale dziennikarskie xd
@RafDan: nie rozumiesz, nawet gdyby była bardzo dobra sprzedaż to w interesie fame jest by rozpara chodził po redakcjach by potem portale dawały nagłówki o świetnej sprzedaży aby nakręcić potencjalnych reklamodawców do zgłaszania się do fame. Zwłaszcza teraz gdy mieli głośnego w świecie sportu zawodnika, który poprawia wizerunek firmy . Jeśli jest cisza medialna po gali to znaczy ze bardziej w ich interesie jest aby to przemilczeć. Prześledź sobie poprzednie gale