Wpis z mikrobloga

Nawet jak masz mieszkanie po rodzinie, to czynsz i opłaty to pewnie z 800 zl. Zostaje 1900. Jedzenie 900, zostaje 1000. Ani to oszczędzić, ani zdechnąć, bo o kulturze, hobby, przyjemnościach czy nowej grze na konsolę nie wspomnę możesz zapomnieć, co dopiero lekarz xD


@Rocky_Zuma_Skye: Co ty pieprzysz, że z 1k oszczędności miesięcznie nie kupisz gry na konsolę. Gry kosztują około 100zł, a jeszcze są często promocje -50 i -75%, no
@Rocky_Zuma_Skye: Jeśli zarabiasz najniższą krajową to nie kupujesz gier na premierę, tylko czekasz miesiąc lub dwa i kupujesz 50% taniej. Poza tym gry AAA nie wychodzą co miesiąc. Geniuszu.

zwykły burger 35-40 zł


Nad morzem teraz w święta kupiłem burgera z frytkami i prążkami cebulowymi w restauracji w samym centrum za 45zł. U mnie w mieście dobrego zwykłego burgera można kupić za 12zł.

Jeśli zarabiasz najniższą pensję to nie prowadzisz się
Dlatego mówię - co to za życie? To wegetacja, nie życie.


@Rocky_Zuma_Skye: A ja nie mówię, że to wygodne życie, tylko że wbrew powszechnej opinii nie jest to życie dziada. Zarabiając dzisiaj najniższą krajową można żyć jak szlachcic niższego rzędu w XVIII wieku. Czytaj ze zrozumieniem.

Poza tym to ty jesteś uposledzony podwójnie


Otóż to ty jesteś upośledzony skoro na podstawie jednego tagu określasz człowieka. Do magicala dodałem może z 3
pan Mirek gdzie i czego się uczył? wieczorowo zaocznie i matura na 30% w 4.


@vartan: Nie trzeba mieć 5tek w szkole żeby dobrze zarabiać. Można pracować na budowie i zarabiać 5k, lub być fachowcem na własnej firmie zarabiać kilkanaście tysięcy.

Jeśli ma się do czegoś dryg, to już lepiej prześlizgnąć się przez państwową edukację i skupić energię na robieniu fachu.