Wpis z mikrobloga

@Ekspert_z_NASA: daniel to taki typ, ze na strimie powiedzmy 10k ludzi gdzie sie wszyscy ciesza bo jakies dymy sie dzieja (wcale nie takie duze), potrafi wyłapać jeden komentarz jakiejś madki albo kogoś innego na czacie, że są za duże dymy i wtedy je stopować. Więc pewnie się cieszy pozytywnymi komentarzami od kilku osób, a reszta po prostu przestanie oglądać i się zdziwi ;/
@sotarKratos: mylisz się. Widać wyraznie że magical chce poprawić swoje życie po wyjściu z więzoenia. Może nie od razu Kraków zbudowano ale wyraźnie widać że chce coś zmienić. Nie pije, chce trenować, wynajął mieszkanie to jak na miesiąc po wyjściu z więzienia jest naprawdę bardzo dużo.
@Wujek24: jakby chciał sobie poprawić życie poszedł by na DDA terapię jakaś a treningów nie zaczyna się od kupowania suplementów tylko od trenowania xD z tego co mi znajomy mowil (a my wierzę) to suplementy powinny wjechać dopiero jak wykorzystasz na maxa swój naturalny organizm. Tucznik zrobił kilka pompek i myśli, że jest wielki kulturysta. Skończy się tak, że wszystko wyląduje znowu w śmieciach
Nie pije, chce trenować, wynajął mieszkanie to jak na miesiąc po wyjściu z więzienia jest naprawdę bardzo dużo.


@Wujek24: ty masz FAS? Jak nie pije? Kryształem też nie sypie od Radka. Wielkie osiągnięcie wynająć mieszkanie za kase z żebrów. JPRD. Jak bym chciał oglądać przemiany ludzi to mam inne kanały na yt. Sam mieszkałem rok na budowie, kąpiąc się w misce, śpiąc na łóżku z palet gorzej niż tej "fejsfak" i
@Ekspert_z_NASA: ludzie ale ogarnijcie że wy to nie tucznik, on ma inną perspektywe i dla niego wynajęcie mieszkania i suple to tak jak dla kaleki pierwsze kroki. A druga sprawa, to żyjecie w bańce, to że na wykopie 95% wylewa się hejtu na niego, nie znaczy że takie proporcje są na jego widowni. Karyn i madek i seb z uk jest może z 30%, wykopków 5-10% a reszcie jest obojętne co