Wpis z mikrobloga

@gaertan: To nie jest fizyka kwantowa, że trzeba uzywać wyrafinowanych słów. Typowy przeszkadzacz typu ohh użyłem awada kedawra więc musze zrobić 10 blowjobow i pozbierać 15 mistycznych piór żeby być gitem. Niepotrzebne przedłużanie
@Styline: Właśnie rzucasz avadę i każdy ma to gdzieś. Nie musiało by być żadnych karm czy coś, ale żeby takie NPC chociaż się ciebie bały i komentowały sam fakt znania tych zaklęć niewybaczalnych.
@Cwelohik: @gaertan w sumie ostudził się też troche mój zapał. W książce moody powiedział podczas zajęć, że cała klasa mogla by na niego skierować różdżki i wypowiedzieć avade a jemu nie poleciała by nawet krew z nosa, bo tylko elita z elit jest w stanie jej uzywać (nie dokładnie te słowa ale sens zachowany). A tu uczniak ją potrafi niby rzucić.
niby jest jakieś wytłumaczenie bo włada prawdawną mocą i jest potężniejszy od 90% hogwartu ale i tak słabo


@Cwelohik : Potężne wytłumaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze mnie w tych światach fantasy bawią takie rzeczy i fandomy które się zachwycają jakie to głębokie lore jest
@gaertan: @Styline A ja bym też wolał żeby był jakiś system karmy, fajnie że developerzy dali możliwość pełnej eksploracji świata, a więc też korzystania z zaklęć niewybaczalnych, ale korzystanie z nich bez żadnych konsekwencji mocno wyrywa z immersji skoro w książkach użycie takiego skutkowało biletem w jedną stronę do Azkabanu xd Tak samo nocny Hogwart trochę mnie mierzi, możesz sobie latać po świecie nie ważne o której godzinie i każdy ma