Wpis z mikrobloga

Jednak ten nowy telefon to przeskok jest z ponad 5 letniego poprzedniego. Bateria trzyma nawet 3 dni, on szybciej działa niż ja myślę, zdjęcia wychodzą doskonałe, jest bardzo ładny, super wykonanie, nie palcuje się tak. Duża możliwość personalizacji i ustawianie funkcji pod siebie. Nie żałuję ani jeden złotówki wydanej na ten sprzęt. Pomimo, że kupowanie nie sprawia mi już dawno radości, to jest to obecnie moja ulubiona zabawka. Jestem zadowolony ze swojego świątecznego zakupu.
#przegryw
Van-der-Ledre - Jednak ten nowy telefon to przeskok jest z ponad 5 letniego poprzedni...

źródło: 123321

Pobierz
  • 17
@Van-der-Ledre: Ja wiedząc o 2-letniej gwarancji boję się wydać aż tyle na telefon.
A jest mi w miarę dobrze z moimi tanimi modelami. W razie jakbym zgubił, rozwalił, to nie będę aż tak żałował. Zmienię raz na 3-4 lata, jak już coś zacznie przycinać albo się psuć.
@Van-der-Ledre: bardzo zły wybór trzeba było tak jak ja kupić sobie telefon dla prawdziwego faceta Pixel 7 pro Ten telefon czyni ludzi twardymi i bardzo cierpliwymi. Najlepiej żebyś go w ogóle nie używał bo jak się zdarzy że używasz to bateria leci na łeb szybciej niż pasek zdrowia w dark souls. Następnie musisz czekać dwie godziny żeby szybkie ładowanie go naładowało i żeby dostąpić tego zaszczytu musisz sobie kupić oryginalną ładowarkę