Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? obłuda całego środowiska Pato MMA od "włodarzy" po zawodników, typu Tańczyła czy Denis, którzy #!$%@?ą coś o hejcie ludzi XD
Przecież to właśnie Pato MMA nakręca takie zachowania. To ich obrażanie już prawie każdego na maxa, uczy dzieci i młodych, że tak należy w dzisiejszym świecie się zwracać do innych. To oni nienawidzą innych choćby na pokaz. Publika hejtujaca jest tylko odbiciem tego, co promują. To żenujące, że ludzie, którzy biją innych publicznie nie na zawodach, obrażają od najgorszych, #!$%@?ą, że ludzie potrafią kogoś skrytykować. Co za żenada. To wy zawodnicy bierzecie udział w tym cyrku i sami promujecie absolutnie najgorsze zachowania. Kto wie, czy nie lawinowy wzrost samobójstw wśród młodych, to nie wina tego, że w szkole zaczyna się tak dojeżdżać i atakawac słabszych. To wasz styl. Takie gwono powinno być zakazane, a jeśli już, to powinno pracic gigantyczne kary za każdego plaskaca i każde przekleństwo. Nie wiem, powiązać to z wpływami lub oglądalnością.

#mma #famemma #muranski #patologia #samobojstwo
  • 4
@text: tak lawinowy wzrost samobójstw spowodowany przez oglądanie freak fightow myślę że czegoś głupszego dziś nie przeczytam..Chlłop leciał gruby Melange jeszcze przed dołączeniem do freakow i takie są konsekwencje tej zabawy to może spotkać każdego kto się w ten sposób bawi.. Teorie o mitycznych hejterach różowej landryny Tanculi i tego ćwierć inteligenta Denisa wiadomo gdzie można sobie wsadzić..Zarowno jeden jaki i drugi reprezentują dno intelektualne i to już powinno ich opinie
@Jawytymyoni:
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że to jedyny wpływ, tylko jeden z nowych powodów. Przecież nawet większość ostatnich medialnych samobójstw wynikała z tego, że byli gnębieni w szkole. Ale takich czynników jest więcej. Rośnie też nam pokolenie płatków śniegu, bardzo wrażliwych. A brak akceptacji grupy od razu napędza przemoc względem innych. O tym przecież.mowia nawet badania. I tutaj nie idzie o to, że kiedyś przemocy nie było.