Wpis z mikrobloga

Its over dla high league xDD
-muranski nie żyje, jego ojciec raczej się ogarnie i przestanie pajacowac w internecie
-bomba w więzieniu przez 2 lata
-denis już raczej nie zawalczy na galach dla dzieci po filmie nie wiem ale się dowiem

Nie ma to jak stracić 3 topowych zadymiarzy w niecały tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja bym na ich miejscu odwołał galę bo na 100% się nie sprzeda i będą w plecy przez bezbekow typu lexy,dubiel. Ewentualnie mogą połączyć siły z prime i zrobić rewanż kasjo-najman, gdzie kasjo będzie miał jedną rękę zaklejona. Lub Denis vs kasjo na gołe lapy
#famemma
#highleague
  • 13
jego ojciec raczej się ogarnie i przestanie pajacowac w internecie


@Adiog: albo odwali mu jeszcze bardziej, nie wiadomo jak zadziała psychika w takiej sytuacji
@Adiog: akurat lexy czy dubiel zapewniają im kasę. Nie wiem też czemu ktokolwiek miałby się pozbyć Denisa. Ma być ograniczenie tematów więziennych i to też chyba tylko na fame.
@CeZ_: włodarze powinni go odsunąć od walk dla jego dobra,bo może dojść do prawdziwej tragedii jak jacek zacznie obwiniać za śmierć młodego tancula bądź najmana.
włodarze powinni go odsunąć od walk dla jego dobra,bo może dojść do prawdziwej tragedii jak jacek zacznie obwiniać za śmierć młodego tancula bądź najmana


@peter1616: zgadzam się, ale dla nich to biznes i pewnie mocno nie beda protestować jeżeli Jaca bedzie nalegał na walkę
@CeZ_: moim zdaniem jak jaca zechce walczyć to tylko po to, żeby coś #!$%@?ć w klatce i nwm przemyci jakoś kose czy coś i zabije tego najmana, bo gość jest w takim stanie psychicznym, że na niczym juz pewnie w życiu nie zależy i jego głównym celem życiowym pewnie jest zemsta na najmanie i tanculi, którzy pewnie wg jacka odpowiadają za jego śmierć. Bo nie wierze, że Jacek stwierdzi, że to
@Adiog: haha wykopek mysli ze ma moc sklejajac #!$%@? filmik na yt i kogos skasuje, tak samo jak przekonani jestescie ze nitro skasował wykopek, #!$%@? obudzcie sie tik tak
@mewten: tylko Denisa nie ma z kim zestawić oprócz kasjo. Z tymi omelianczukami to nie ma sensu, bo złoży go jak szpilka bez zadania ciosu. Zresztą już ze Szpilka była stypa. Dadzą mu rewanz z kubiszynem, żeby była kolejna porazka do rekordu, czy z Alanem żeby podbudowac?