Wpis z mikrobloga

wlatuje 630mg kody, jeszcze lekko czuje haszyk. pewnie potem buszek jakiś wpadnie na plucko bo do ziomala bede wbijał.
miałem se urozmaicić dzień kryształem dziś, ale każdy kto mógłby zrobić półtoraka śpi albo nie odpisuje.
#!$%@? nie rozumiem ludzi którzy robią tylko 1/2/3 pełne #!$%@? 1.5g + 1.5g i już masz 3g zrzucone.
no #!$%@?.
#narkotykizawszespoko #kodeina
Pobierz xwhite_codeine - wlatuje 630mg kody, jeszcze lekko czuje haszyk. pewnie potem buszek ...
źródło: temp_file.png4082785610295402507
  • 31
@Maziol mam ziomków, koleżanki, byle dziewczyny #!$%@? w opio i to mocniejsze opio i wiem jak jest to ciężkie.
ale dla mnie koda to zabawka która brałem już 6 lat temu, jak siedziałem nie miałem opioskreta ale nie mogę powiedzieć że nie jestem uzależniony.
@Itslilianka sedacje,błogostan, wyjebongo na różne rzeczy,ciepło w całym ciele, reakcje histaminowa.
ale lepiej nie zaczynać najczęściej koda to furtka do mocniejszych opio.
@MellaIsMoney o hejkkaaaa, no dobrze mówisz
@xwhite_codeine: tak tez jest, rekreacyjnie iv dawka typu 2mg to złoto jeśli nie masz tolerki. Wejścia może jakiegoś imponującego nie ma (chociaż nie uważam też, że nie ma go w ogóle jak twierdzą niektórzy) działa długo jak diabli, czego chcieć więcej :D pierwsze spotkania z buprą to jedne z najlepszych opio faz jakie mam w CV, a mam ich sporo w tym masa helu i majki.
Anyway, dzisiaj buprę biorę substytucyjnie
@szzzzzz: przy odpowiedniej tolerce już Cię nie rusza, ja w moim peaku dojechałem do ilości >1000mg co kończyło się drobnym wyrzutem histaminy i lekkimi mdłosciami (zapewne od wypicia nadmiaru gorzkiego wywaru).
Ilości ~600mg to jeszcze, jeszcze, skraj, ale więcej to już szkoda i wątroby i pieniędzy, trzeba wtedy poważnie rozważyć alternatywy.