Wpis z mikrobloga

Bardzo cicho na tagach narzekających na pogodę. Już wkrótce rozpocznie się wiosna i temperatura będzie przekraczać niebezpieczne dla życia 20 stopni zwłaszcza u mnie we #wroclaw i południe polski najszybciej i kwiiiiik grubasów z ##!$%@? będzie trwać od kwietnia do listopada to warto wspomnieć, ze wykopki lubią zimę bo przypomina im to ich piwnicę u rodziców:
- zimno
- mokro
- ciemno
- słońce nie świeci im w monitor
#pogoda ##!$%@? ##!$%@? #heheszki
Pobierz S.....w - Bardzo cicho na tagach narzekających na pogodę. Już wkrótce rozpocznie się ...
źródło: 260580F6-5711-4FE2-BE6C-3E95A5864B8D
  • 12
@SayNoToPrzegryw: mi tego nie musisz tlumaczyc, mowie, ze lubie jak mam ciepelko u siebie w bloku.
Jak jest snieg to lubie driftowac...

A tak ogolnie to zime mam w alpach. I od kiedy doroslem zaczalem lubic kazda pore roku, oczywiscie ze lato najbardziej, ale w kazdej umiem znalezc cos dla siebie
@programista15cm: Oj na to Ci nie odpowiem póki co, bo dopiero to będzie mój pierwszy wylot za granice na narty i w ogóle do Gruzji. Lecę do Kutaisi i stamtąd do najbliższego ośrodka. Zapomniałem nazwy, ale czytałem iż malownicze widoki i otoczenie 5cio tysięcznikami.
@SayNoToPrzegryw: Nie ma nic lepszego niż wczesna wiosna kiedy temperatura nie przekracza 18 stopni, ale też raczej nie spada poniżej 10. Latem nie da się spać mając po 28 stopni w pokoju w nocy. Pomijając w ogóle fakt, że taka temperatura jest zwyczajnie niezdrowa.
Nie trzeba być grubasem żeby jadąc metalową puszką przy 35 stopniach zwyczajnie pocić się jak świnia.
Ogólnie to, #!$%@?,
@madafaka6000: Wczesna wiosna jest git. Również kocham mega ten okres. Chociaż chłodny to bodźce od budzącej się do życia przyrody są niesamowite ^^ Nie zgadzam się, ludzie jakoś na niższych szerokościach żyją i sobie z tym problemem radzą, a Polacy to kwiczą na ten temat, jakby tylko oni mieli na świecie ten problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciepło>Zimno, Slonce>Szaruga.
Lato>Późna wiosna>Wiosna>Wczesna wiosna>Wczesna jesień>Twój ojciec pod wpływem w