Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja #ruskapropaganda #swiat #wydarzenia

Rosja jest naprawdę wściekła z powodu europejskiej trasy Zełenskiego.Na rosyjskich forach szydzono dziś z Zachodu i Zełenskiego.Na zagranicznych forach machina propagandowa kremla pracowała dziś wyjątkowo ciężko tak jak zawsze dzieje się to w momencie sukcesów Ukraińców by je przykryć.

Co ciekawe na jednym z rosyjskich for doszukałem sie identycznych narracji jak u rosyjskich trolli na wykopie czyli tematy które powtarzane są tu zawsze przy braku merytorycznych argumentów do dyskusji (by ominąć temat główny) :

"Ukraińskie dziewczyny w Polsce"
"Ukraina tylko daj daj daj"
"Bandera"
Bobito - #ukraina #wojna #rosja #ruskapropaganda #swiat #wydarzenia 

Rosja jest napr...

źródło: a-ja-wiem-od-kogo-wy-sa

Pobierz
  • 11
Rosja jest naprawdę wściekła z powodu europejskiej trasy Zełenskiego.


@Bobito: i bardzo k. dobrze ;-) sekunda bulu dupy tej kremlowskiej świni to godzina ciepła w serduszku każdego normalnego człowieka
@Bobito:
Fajne są te wasze urojenia, bez podawania, choćby, grama dowodu xd Wystarczy napisać, coś o tym, że onuce znowu potężnie piecze i cyk gorące xd

ja widzę propagandowa machinę codziennie na wykopie
Bzdury, że Putin powiedział, że operacja specjalna potrwa 3 dni i w tym czasie zajmą Kijów. Bzdury, że Putin siedzi w tajnym bunkrze. Bzdury, że co chwila na wykopie jest zalew wpisów o Wołyniu
Bzdury, że Putin powiedział, że operacja specjalna potrwa 3 dni i w tym czasie zajmą Kijów. Bzdury, że Putin siedzi w tajnym bunkrze. Bzdury, że co chwila na wykopie jest zalew wpisów o Wołyniu


@huncwot_: XD widze że nawet tym inteligentom, którzy potrafią korzystać z translatora, ruska odklejka udziela się mocna.
A paszoł ty naxyi onuco!