Wpis z mikrobloga

#famemma Jestem tylko ciekawy czy jakis dobry psycholog/psychiatra ogladajac wywiady z zawodnikami zobaczyl by problemy psychiczne zawodnika po mimice twarzy, wypowiedzi itp. Czy jest to mozliwe ? - bo np ktos jest zmeczony i tak mowi, ...chyba by musial ogladac wszystkie wywiadu i mimike twarzy przez ostatnie 100 wywiadow. Kazdy wyglada inaczej i inaczej reaguje, nie wiem..
  • 15
@bumcykcyk: W przypadku Matiego napewno stary wiele się do tego przyczynił. Jesteś sobie Matim, a twój stary dziś jest prezydentem, jutro gangsterem, pojutrze legionistą, a wczoraj był prawdziwym katolikiem. Do tego łokciami wszystkich chce zabijać i łamać 5 na raz. No i jesteś takim Matim i teraz tłumacz się do kamery za starego non stop. Gdyby chłopak miał głowę wolną od presji starego i opinii publicznej jak skomentuje jego zachowania to
@bumcykcyk: człowieku ale o czym ty piszesz, prawda jest taka że wiekszosc z nas pracuje od pon do pt za 1/10 tego co oni zarabiają i jakoś żyjemy. Za tych youtuberow ktoś powinien odgórnie się zabrać a nie psycholodzy
@bumcykcyk: Nie wiesz czy grałes na giełdzie, ale tu by było podobnie tzn. po fakcie jak wykres coś pokaże to nagle jest 150 teorii, ze to wynikało z tego i tamtego i w kadym scenriuszu mozna znależć jakąś formacje, metode z analizy technicznej.
@bumcykcyk: z samej mimiki to tak nie bardzo (może jakieś skrajne przypadki) ale są zachowania, które mogą świadczyć o chorobie psychicznej. Uważam, że takim książkowym przykładem jest boxdel ale jest więcej takich "perełek". Szeliga wbrew pozorom też nie jest taki silny na jakiego się lansuje. To samo Ferrari, który chowa się za maską "władcy piekieł". Już kiedyś pisałem, że te wszystkie gwiazdeczki powinny być pod opieką psychologów i to nie na
@c0rsack: W sumie tak, moze trafie na specjaliste, ktory sie wypowie, Chce porownac opinie specjalisty z postem przypadkowych ludzi, Ok, wiem, ze pewnie juz uslyszalem tutaj komentarz kogos po praktyce, ale moze ktos sie wypowie z wiedza medyczna, a nie domyslami , ktos kto jest doswiadczony w takich tematach.
@bumcykcyk: generalnie większość emocji daje tez objawy somatyczne. Jak się złościsz zwiększa się ciśnienie krwi, czerwieni się twarz itp. Wiec jak najbardziej smutek, przygnębienie, ospałość, dystymia, poczucie pustki może być widoczne w zachowaniu, mimice, oczach, tonie głosu, a stany depresyjne lub depresja to combo takich uczuć. Przy czym sama depresja tez ma wiele „twarzy”. Nie oglądam freakow, wiec przykładu z życia nie podam. Specjalista tez nie jestem, ale trochę czytam o
@Adexi: Juz chcialem napisac, ze psychologiem nie jestes, ale sam to napisales, ale przynajmniej odpowiedz szczera, czekam nadaal na specjaliste ;] ps i nie chodzi o o Twoje przemyslenia, ale tylko o to, ze jakis specjalista to powie, bo powie pewnie to samo co Ty... i po huuuu studiowac kierunek, jak np Ty wypowiadasz sie jak ktos po kierunku na studiach. Te studia to sciema bo kazdy inteligenty potrafi doradzic, ale