Wpis z mikrobloga

@massakari: I co z tego? wy to niektórzy myślicie, że świat jest zero-jedynkowy. To że cały czas spadał na niego "hejt", nie tylko od ludzi w internecie, ale na bank gdzieś na ulicy nie raz pewnie ktoś zaczął go obrażać albo i atakować fizycznie, to że co raz więcej ludzi ze świata freaków to robiło publicznie jak np jakiś hunter z gromdy i napędzali w okół niego spiralę nienawiści na pewno
@Jajozjadakure: zgadzam się, tak jak cały czas gardzę otoczką freaków, to jednak Jacek chyba zobaczył tam za duże możliwości finansowe i cały czas przekraczali pewne granice ku uciesze ludzi chcących "dymów", nie licząc się z tym jaki hejt to na nich ściągnie. Jacek wygląda już raczej na gościa w takim wieku dla którego taki hejt raczej różnicy nie zrobi, ale to z czym musiał na codzien taki młody gość jak Mateusz
@OddajButa123: 1. Nigdzie nie jest napisane, że Muran zginął przez presje i hejt. 2. Większość ludzi chcących być influencerami wchodzi do tego świata na własną prośbę będąc żądnymi hajsu i popularności niezdając sobie do końca sprawy z tego chyba, że jak chcesz róż to musisz czuć kolce. To nie jest nowy temat bo to jest właściwie od zawsze kiedy bycie influ zaczęło być popularne i dla tego mnie na przykład zawsze
@Jajozjadakure: ale stary ten hejt z nikad sie nie zebral poza tym jezeli jestes osoba medialna i publiczna musisz sie liczyc z hejtem bo nie da sie zadowolic wszystkich a, ze gosc byl jaki byl to hejtu mial jeszcze wiecej niz inni.
@massakari: Oczywiście, że musi się z tym liczyć, ale to nie zmienia faktu, że tego nie udźwignął. Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie jest kilka osób które są "publiczne" i którymi się szczerze brzydzę jak np gural albo nitro, ale nie wyobrażam sobie wypisywać do nich czy ich rodzin, znajomych etc jakichś wyzwisk i najgorszych życzeń, jakbym ich spotkał na ulicy też nic bym nie zrobił, bo niby co
@Jajozjadakure: nie jestem fanem ani gurala ani nitro ale nie wsadzal bym ich do tego samego wora. Gural to smiec ktory powinien siedziec jak i kazda osoba ktora maltretuje zwierzeta. Nitro starsze pokolenie (do ktorego sam sie zaliczam) nie rozumie bo nie wiedza co to offensive humor. Aczkolwiek nie bronie go ani nie ogladam ale rozumiem jego popularnosc. Sam osobisci tez nie rozumiem po co wyzywac kogos online tym bardziej kogos