Wpis z mikrobloga

Jade sobie tramwajem do pracy i stara pełnosprasna baba jakoś po 50-tce przede mną zwraca mi uwagę bym ustąpił miejsce innej starej babie (też pełnosprawnej, bez zadnych siatek itp) Nie byłoby problemu, gdyby była rzeczywiście chora, niepełnosprawna itd. Ale no #!$%@? xd Próbowali sobie znaleźć jelenia, aby zrobić sobie miejsce na pogawędkę, wysiadły dwa przystanki dalej
(σ ͜ʖσ)
Po zadaniu pytania dlaczego ona nie może ustąpić, skoro pani nic nie dolega zrobiła wielkie oczy i coś tam #!$%@? pod nosem o chamstwu młodzieży xd
Nie ustepujcie miejsca Mirki, macie takie prawo, płacicie za kartę, albo za bilet. Oszczedzajcie siły do pracy. Stare baby wiadomo co i czym.

Z fartem

#emerytura #starebaby #komunikacjamiejska #gownowpis i stara baba to #przegryw
  • 45
@MasterZiomaX: ja nie ustępuje jeśli nie widzę ku temu wyraźnych powodów (choroba, obciążenie, jakieś kule, problemy z chodzeniem etc) - ja wracam np po 8 albo i więcej h pracy, a ona z kościoła czy ploteczek u koleżanki z drugiego końca miasta, kto tu jest bardziej zmęczony?
Jak zaczęło się strzelanie z dupy to mówiłem, że mam uszkodzony staw kolanowy, co jest z resztą prawdą.

Pamiętam kiedyś, już sporo sporo lat
Latwo gadać jak się jest młodym i nic nie boli.


@Kubilaj_Chan: No i mamy tutaj mentalne myślenie rodem starej baby i dziada xd Wy młodzi nie macie problemów, wiecznie zdrowi i na siłach, nic nie boli. 13-tka, 14-tka sama się nie zrobi. Po pracy tylko telewizorek i komputerek. Zero zmartwień, zero obowiązków
Bo do chorowania i zmęczenia immunitet mają wyłącznie starzy
@Kubilaj_Chan: A skąd wiesz że OP nie ma takich problemów? Jeśli kobieta ma problemy to niech spyta czy można prosić o ustąpienie, jak ktoś odmówi (bo np. sam ma problemy z kręgosłupem z których nie chce się spowiadać obcej osobie), to niech poprosi kogoś innego, prosta uprzejma interakcja w społeczeństwie.

Sam prawie nigdy nie siadam w komunikacji, nie przeszkadza mi stanie a może ktoś bardziej potrzebujący jest, ale jak raz w
Raz Panu bez ręki ustąpiłem to on nie chciał nawet usiąść


@ArthasMenethil: Życie odebrało mu rękę, już tylko stać może jak zdrowy człowiek aby poczuć się w pełni samowystarczalny a ty chciałeś mu tą resztkę sprawności odebrać i zrobić z niego pełnego kalekę ()
@MasterZiomaX: dla mnie te zasady wychowania sa o dupe rozbic. W xeszlym roku mialem wykonywany pewien zabieg, pozniej mialem kilka wizyt kontrolnych u specjalisty. Na pierwszej z nich bylem jeszcze dosc „chory” i po spedzeniu blisko godziny stojac w poczekalni usiadlem na lawce gdy zwolnilo sie miejsce. Generalnie bylem w stanie gdzie smialo moglem zapytac kogos z siedzacych czy nie zwolni mi miejeca bo mocno slabo sie czuje. Chwile pozniej weszla
@PanRam ja jednak staram się ustępować starszym, niezależnie od płci. Ale widzę że najgorzej w autobusie zachowują się właśnie stare baby, i to one najczęściej gadają jaka ta młodzież zła. Kilka przykładów:
-autobus pełen ludzi, baby trzymają siaty na siedzeniach
-wpychają się do wejścia zanim ludzie wyjdą, stoją przy samych drzwiach i utrudniają wychodzenie
-czekają do ostatniej chwili ze wstaniem, a później przepychają się kiedy ludzie już zaczęli wchodzić
-raz widziałem absolutny