Wpis z mikrobloga

Fajny bojkot gry na twitchu, że wczoraj wieczorem 1,5mln ludu prawie oglądało, a może i więcej w nocy XD

Kolejny sukces lewactwa, gra zbiera świetne oceny, szacuje się że wyniki sprzedaży przekroczą oczekiwania twórców, a wycie i ból dupy lewactwa to tylko wisienka na torcie XD

Jeszcze te żałosne próby "cancelowania" każdego kto dobrze się wypowiada, streamuje czy w ogóle ośmielił się kupić grę XD

A to wszystko dlatego, że J.K Rowling ośmieliła się powiedzieć kilka słów prawdy o transach.


AUUUUUUUUUU
#hogwartslegacy #gry #bekazlewactwa
Porton - Fajny bojkot gry na twitchu, że wczoraj wieczorem 1,5mln ludu prawie oglądał...

źródło: xdd

Pobierz
  • 29
@Porton: Cały ten "bojkot" to istniał najbardziej w głowach prawicy :) Paru debili z tt/twitcha to nie jest zaraz bojkot i wielkie "cancelowanie"

Podobno gra miała zebrać oceny 1/10 od "woke" dziennikarzy :)
(A już w ogóle bym się nie zdziwił gdyby to samo WB podgrzało temat)
Cały ten "bojkot" to istniał najbardziej w głowach prawicy :) Paru debili z tt/twitcha to nie jest zaraz bojkot i wielkie "cancelowanie"


@FrostlyMostly: bo żyjesz w polskiej bańce, wbrew pozorom mniej agresywnej w anglosferze jest dużo bardziej widoczny. Fakt, że to wyłącznie głośne i medialne namawianie do bojkotu nie mające wpływu na sprzedaż, bo jak ktoś chce kupić grę to i tak kupi. Tak samo jak ktoś chce czytać HP, to
@Porton: Ktoś może mi powiedzieć o co chodzi z tą grą? Wiem, że JK Rowling to taka umiarkowana liberał z czasów Clintona(czyli dla obecnych lewaków dosłownie Hitler) i ją hejtują za słowa o transach, ale to tylko to? Czy w grze jest coś jeszcze, może Rowling jest narratorką albo co? Bo skrajna lewica ma problem z JK Rowling a nie przecież z samym uniwersum Harrego Pottera, przy filmach z tymi Niezwykłymi
Gra nie ma nic wspólnego z Jk poza universum, które wymyśliła. Gra pozwala na grę transem nawet xD. Srają się o to, że niby kasa z gry leci też do JK.


@Czarny-rycerz_40k: Dzięki za odpowiedź, nie spodziewałem się czegoś takiego, że w sumie tam nic nie ma xD Tyle srania się o nic.
Co za czasy, dobrze, że jest kupa doskonałych gier starych, które można ponownie ogrywać. Teraz ponownie gram w