Wpis z mikrobloga

Te Kindle w Biedronce w końcu już były czy dopiero będą? 4 dyskonty obszedłem, na pytanie czy są czytniki Kindle baby robią dziwne miny. To jest reklamowane w sieci jako promocja walentynkowa, to co już się wyprzedały? Czytnik 100 razy mniej funkcjonalny od każego tabletu czy większego telefonu do 500 złotych tutaj prawie 700 i tak się wyprzedały? Dziwne. Chciałem zobaczyć w Biedronce, nie mogę :( Dlaczego? #biedronka #kindle #amazon #czytnikksiazek #elink #ksiazki #technologia
  • 30
@Poludnik20: ale takie "drogie" rzeczy to zazwyczaj leżą w zamkniętych gablotkach przy kasach. ja w sumie nawet nie widziałem, że jest taka promocja na kindle. Co prawda mam swój i nie potrzebuje, ale jak nie wiesz po co jest kindle, skoro masz telefon/tablet to znaczy tylko tyle, że nigdy nie miałeś do czynienia z ekranem e-ink i nie wiesz jaka to wygoda podczas czytania, jakbyś normalną książkę czytał.
@dojcz_szpreche_nicht: dziękuję, ale to słabo. Nie chciałem kupić i nie wiem co by musiało się stać bym chciał, za darmo chętnie, ale nawet 50 zlotych byłoby mi żal, nastomiast pomacać, może byłby któryś podładowany to bym sobie wrzucił PDFa i zobaczył to wygląda. W „mojej” Biedronce hajtek jest strzeżony jak dzieła Van Gogha, w klatce z plexi zegarki za 100 złotych, nawet golarki Gillette, ale jak jest ta taka przyjemniejsza to
ale takie "drogie" rzeczy to zazwyczaj leżą w zamkniętych gablotkach


@FoxX21: tak, tak. Ale ja czasem proszę tę Panią by otworzyła. Jest osiem czy dziewieć Biedronek w Tomaszowie, niby małe miasto, ale wszędzie mnie nie znają i np. na Nowym Porcie, do tej pory zawsze miło. Tury jednego dnia po wszystkich Biedronkach robię średnio raz na kwartał. Mniej więcej w takim odstępie są świetne rzeczy. Ostatnio metalowa latarka led wielkości dwóch
@Poludnik20: zepsułem ją w końcu, gdyż tam się coś w końcu w niej odstukało, gdy grawerowałem (maszynką z marketu buidowlnago Jula, do grawerowania za 30 złotych), no i jednak zbyt blisko, te mikrodrgania coś tam uszkodziły.
może byłby któryś podładowany to bym sobie wrzucił sobie PDFa i zobaczył to wygląda.


@Poludnik20: chlopie ocknij sie, jak chcialby wrzucic sobie PDF'a na fabrycznie zapakowane urzadzenie i to do tego w biedrze miedzy milionami palet i z kasjerka/ochroniarzem ktory pilnuje tej gabloty?
Juz widze jak ktokolwiek pozwoli ci otworzyc i wyjac sprzet, podpiac go do telefonu, a potem odpali na nim jakis plik. Juz nawet pomijajac fakt koniecznosci przebrniecia przez
@Poludnik20: tzn raz działa, raz nie działa. Na zewnątrz już jej nie zabieram. Nie jestem perfekcjonistą, ale jednak jakieś mimimum pewności trzeba mieć. Jeśli masz latarkę to ma świecić, a nie może tak, może nie.
@Poludnik20: dużo lepsza i tańsza latarka od tej co wrzuciłeś jest do kupienia w Action za 20 zł, ma ładowanie USB-C, wbudowany aku 18650(można w razie czego rozkręcić i wymienić)