Wpis z mikrobloga

przecież latarkę w samsungu możesz włączyć przyciskając dwa razy guzik on/off. Chyba szybszego i wygodniejszego sposobu nie ma.


@Kiciket: faktycznie, choć trzeba to ustawić w menu, ustawiłem, nie wiedziałem wcześniej, dzięki!

Powiadomienia u mnie wyświetlają się chronologicznie.


Naprawdę? Ja musiałem coś tam doinstalować żeby tak było - i nie jest to tylko mój problem; https://www.reddit.com/r/Galaxy_S20/comments/kcy2qt/is_there_a_way_to_sort_notifications/

Kopiowanie jest chyba takie same jak w każdym innym Androidzie


Kopiowanie tak, ale zaznaczanie tekstu do
@raven4444: ja mam One Plus Nord 2 12/256 i w sumie niczego z tego co opowiadasz nigdy nie doświadczyłem xDD Wszystko śmiga jak ta lala, ani razu mi się nie zawiesił od roku, ani nie odmówił posłuszeństwa, kilka razy złapał jakieś lagi tylko. No i aparat to mocna średnia półka, zdecydowanie lepiej niż Samsung na tej samej półce cenowej.
@raven4444: z jakim oneplusem miałeś takie jazdy? Ja mam 8 pro, androida 13, wszystko działa jak szalone, a aparat w trybie manualnym dalej rewelka. Teraz zapowiedzieli, że nowe flagowe oneplusy będa miały 4 lata aktualziacji systemu + 1 rok łatek bezpieczeństwa - praktycznie jak w iphone.
a tak tu chwalą chińczyków i podobno tel za 1000PLN jest taki samo Jak flagowy Samsung, tylko bez loga...


@Anakee Od 3 lat używam mi9t i w sumie na razie nie planuję przesiadki na coś innego, bo telefon dalej jest mega szybki, robi dobre zdjęcia, bateria o dziwo dalej dobrze trzyma, pomimo że telefonu używam dosyć dużo, ma amoled, oraz co najważniejsze, telefon nie ma #!$%@? notcha albo wcięcia na kamerę, przez
A to nie jest oszustwo jak w huawei, że telefon wklejał sam wbudowane zdjęcia księżyca we wszystkie fotki nocne, na których go wykrył?


@Tytanowy_Lucjan: nie. To dziala na takiej zasadzie ze aparat robi sporo ujec a procesor na podstawie mikroporuszeń telefonu potrafi te rozne klatki zlozyc w jedna o wyzszej rozdzielczosci. Do tego wspomagane AI. Zoom 30x robi wrazenie na normalnych zdjeciach a w s23u juz w ogole wow. 100x nadaje