Wpis z mikrobloga

podobnie się zachowują wszystkie zamknięte środowiska. To są zazwyczaj coreczki lekarzy, widzą ile kasy mają ich rodzice, jakim szacunkiem otoczenia się cieszą i chłoną takie życie od małego


@Bumelante: jakby tag #programista25k nie patrzył na wszystkich z góry. Wystarczy poczytać:
- każdy kierunek poza infa na polibudzie to gówno-kierunek
- każdy kowalem własnego losu, bo sa kursy na Udemy
- kobieta to smieszne zwierzątko
one ile beda zarabiac? 5k netto po 6 latach studiow? Nastepnie 6k przez 5 lat na rezydenturze? xD

Jak juz beda mialy te trzydziesci kilka lat to wtedy moga dojsc do 30k ale pracujac po 12h na dobe


@93michu93: coś ci się wyliczenia nie zgadzają, rezydenture się robi po studiach. to kiedy maja 5k a kiedy 6k?
Dodatkowo, na rezydenturze mogą dyżurować i łapać jakieś 1-2k za 24h.
coś ci się wyliczenia nie zgadzają, rezydenture się robi po studiach. to kiedy maja 5k a kiedy 6k?


@Anakee: 6 lat studiow, rok stazu za 5k netto, nastepnie nastepne okolo 5 lat za 6k netto. No zajebiscie dobrze platny zawod.

Dodatkowo, na rezydenturze mogą dyżurować i łapać jakieś 1-2k za 24h.


@Anakee: to super, ze mozna zarobic 1-2k za 24h xD
Liczac nawet 2k za 24h to wychodzi niecale 85zl
byłyby nikim, gdyby nie regulacja tego zawodu i ucisk urzędniczy, że jako wolny człowiek nie możesz sobie kupić leku, którego potrzebujesz bez pieczątki doktura (urzędnika)


@aczutuse: chyba się za bardzo odkleiłes od poręczy
@PanNieznanypl: środowisko mocno przy hajsie i dzianych starych, śmigłem 3 via tinder i każda jest też na psychotropach. Może ma to też powiązanie z wybujałym ego bo dostają boosta od leków
Elitarnosc utrzymana tylko przepisami w prawie i durnymi limitami przez, które brakuje lekarzy
Te mniemanie jest też wpajanie przez uczelnie... U mnie np. na SGH często wykladowcy mówili o elitarności uczelni XD
@Anakee: tak, 50k do emerytury xD
Ordynatorzy w dobrze płatnych dziurach mają po 30k, a te studentki wystrzelą na 50. Chyba jak przestaną spać i będą pracować 18h na dobę.

jak ma znakomitą pamięc to nie jest przeciętniakiem


@Anakee: no tak, ci ze znakomitą pamięcią nie są przeciętniakami ale chyba trochę przesadziłem, wystarczy dobra pamięć i przejdziesz lekarski. Największy problem to matura ale nasz kochany rząd już to naprawia i
Ordynatorzy w dobrze płatnych dziurach mają po 30k, a te studentki wystrzelą na 50. Chyba jak przestaną spać i będą pracować 18h na dobę.


@93michu93: mam znajomych lekarzy i znam stawki :)
@Anakee: okej, ja nie mam i podaje cyferki z dupy, tak sobie wymyślam. Tym postem mnie przekonałes.

A tak serio to mogę cię zapewnić, że masz mniej znajomych lekarzy ode mnie na każdym poziomie w sensie od studentów medycyny, przez stażystów i rezydentow po ordynatorów w śmiesznych miejscowosciach
A tak serio to mogę cię zapewnić, że masz mniej znajomych lekarzy ode mnie na każdym poziomie w sensie od studentów medycyny, przez stażystów i rezydentow po ordynatorów w śmiesznych miejscowosciach


@93michu93: możliwe. Mam kilku w okolicach Wawy, w wieku 40-65 lat i na tej próbce podaje swoje info.