Wpis z mikrobloga

I pomyśleć, że jeszcze rok temu, cały wykop był zawalony propagandą odnośnie koronawirusa, i ludzie faktycznie w to wierzyli, nie docierały do nich żadne argumenty, że ten wirus nie jest tak groźny jak kreują go media

  • 2
@LubieHardkor: Zapamiętałam to inaczej.

Z koronawirusem było to samo, co obecnie się dzieje z Ukrainą, tylko rzecz jasna objawy tej społecznej sraczki są inne w obydwu przypadkach.

Co do covidu. Kiedy panikowano na początku i chciało się zachować spokój i żyć normalnie uwzględniając profilaktykę choćby miała iluzoryczną skuteczność (okres styczeń - maj 2020) taką jak np. noszenie maseczki czy mniej wylewne przywitania, to momentalnie dostałam łatkę idiotki, która nie liczy się
@Ziom166: tu masz racje, że obydwa przypadki były skrajne, ponownie ludzie się podzielili, tym razem na tych proszczepionkowych oraz antyszczepionkowych, chociaż na wykopie przez cały czas trwania pandemii, widziałem w większości wpisy proszczepionkowych ludzi, i gdy ktokolwiek chciał powiedzieć, że hej, ten wirus nie jest tak groźny jak próbują nam wmówić - został z automatu zwyzywany od szurów, zrównany poziomowo do np. takich płaskoziemców.

No ale tak, wszystko to inscenizacja była,