Wpis z mikrobloga

@Mineciarz69: alez się uaktywniłes. Naprawdę nie ma jak tobie pomóc ?

Mimo wszystko polecam zarabiać hajs, lepiej być manletem z hajsem niż bez

Geomaksing ? Putinmaksing ?
Wymieniłeś gości którzy mieli 180, 188 czy 175 centymetrów. Czyli nie byli ponadprzeciętnie wysocy i trudno żeby taka cecha była wyśmiewana.
W dodatku wysokich miało być "znacznie więcej", a ja też mogę wymienić 3 niskich dyktatorów (pewnie domyślasz się jakich).

Zapewniam Cię, że w przypadku złego przywódcy czy dyktatora, każda cecha odbiegająca od normy będzie wyśmiewana.
Gość będzie łysy, rudy, gruby, chudy czy #!$%@? i będzie to wyszydzane.

Serio myślisz, że jakby
@mayek Weź też różnice pokoleniowe co do wzrostu oraz średnią wzrostu w danym kraju. Większość tych dyktatorów co wymieniłem miało wzrost wysoki na tle swoich społeczeństw i czasów.
Wysokich jest dużo więcej.
Oczywiście, że nikt by się nie śmiał z jego wzrostu.
Niski wzrost u faceta jest wyśmiewany dla samej tej cechy i od razu jest pejoratywnie oceniany.
Większość


@gnomol: Większość z 4 czyli 3 XD
Mamy więc 3 wysokich dyktatorów, których miało być "znacznie więcej" niż niskich. To ilu było niskich? Jeden? XDDDD

Weź już lepiej skończ te swoje badania i zacznij robić coś pożytecznego.
@mayek Co mam ci tu całą listę wkleić!
W 1949 180 cm to wysoki wzrost.
Żałosny jesteś próbujesz wmówić, że niski wzrost nie ma znaczenia i udajesz głupa, jak podaję przykłady wysokich dyktatorów, to według ciebie, nie liczą się , bo nie mają 200 cm. Mężczyzna o wzroście 165 cm to nie osoba niskorosła, ale każdy zakwalifikuje takiego gościa jako niskiego.
@mayek: Z tym, że dyktatorzy z przeszłości mierzący te 170-175 cm to wcale nie byli niscy jak na swoje czasy i warunki, tylko właśnie wysocy albo średnio-wysocy.
W najbogatszych państwach ludzie zaczęli rosnąć pod koniec XIX w. dopiero, a w biedniejszych jeszcze później.
Wystarczy przykład Erdogana, Kadafiego czy Husseina wziąć. Krwawi, brutalni dyktatorzy i nikt nie twierdził, że byli tacy ze względu na wzrost, czy jakieś kompleksy. A jakby mieli po
CzaryMarek - @mayek: Z tym, że dyktatorzy z przeszłości mierzący te 170-175 cm to wca...

źródło: average-height-by-year-of-birth-768x542

Pobierz