Wpis z mikrobloga

Wszystko wskazuje na to, że mizoandryści i zwolennicy zakazu opuszczania kraju przez mężczyzn podczas wojny zakopią znalezisko o ukraińskiej tik-tokerce, której brat dostał zakaz opuszczania kraju i zginął w pierwszych miesiącach wojny na Ukrainie, a ona wyjechała i cieszy się życiem. .

Ale warto pamiętać o tym fakcie. To symbol tego jak wygląda życie kobiet i jak odmiennie wygląda życie mężczyzn podczas wojny. To generator bólu dupy dla wszystkich piewców "uprzywilejowania mężczyzn" i poglądu, że to "kobiety są głównymi ofiarami wojny".

Większość z zakopujących zapewne popiera zakaz opuszczania kraju przez mężczyzn podczas wojny. Czy sami będą gotowi na dostosowanie się do tego zakazu? Tego nie wiem. Ale wiem, że życzą tego innym, że wspierają niewolnictwo swoimi poglądami i dlatego warto zajrzeć na listę zakopujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pieklomezczyzn #wojna #ukraina
  • 11
@sildenafil: naprawdę popieram waszą inicjatywę, ale no litości, ten sam wpis co pięć razy wcześniej, sam aż zakopałem. Jak wyżej koledzy napisali, zaczyna być gorzej niż przy najbardziej odklejonych użytkownikach tagów politycznych.