Wpis z mikrobloga

Drogie Mieli i Mirabelki.
Przychodzę do was z propozycją. Jako że wypok się sypnął to mam trochę więcej wolnego czasu między studiami a pracą.
Pomyślałam więc, że chętnie przygarnę kogoś z was do współpracy dietetycznej. Na razie robię diety na rynek angielski bo tutaj też studiowałam i mieszkam ale myślę, że przyjemną odmianą byłoby mieć kilku rodaków wśród moich podopiecznych.

W związku z tym wśród plusujacych zrobię #rozdajo na miesięczną współpracę (zielonki też), wyniki po 48h od dodania wpisu. Jeśli ktoś się nie załapie to zapraszam do napisania wiadomości, coś poradzimy.

#dieta #jedzzwykopem #mikrokoksy #chudnijzwykopem #odchudzanie
  • 82
  • Odpowiedz
  • 0
@TakiGupiZeSzok: to świetnie, że ci się udało wyjść na prostą też z wynikami. Wybredny ? Aż jestem ciekawa ilu rzeczy nie chcesz jeść ;P często niektóre suplementy są konieczne ale zazwyczaj ludzie biarą ich za dużo i kończą z 10 tabletkami codziennie ()

@panienka_seledynowa to w takim razie byłabym jak znalazł. Bardzo przykro się patrzy jak ktoś robi postępy a potem zje pizzę i się tym psychicznie
  • Odpowiedz
@MallaCzarna: nie prywatna, normalny GP. Strona to https://www.patientaccess.com/

Nie wiem czy to standard i jak wielu GP jest zapiętych do tego ale sprawdź. Poza tym to fakt, że w UK domyślnie pacjentowi wyników do ręki nie dają. Taka mentalność, że laikowi i tak to niewiele powie, a może namieszać. I może jest nawet w tym trochę racji. Ale to zwiększa też efekt, że ludzie tu nie wiedzą czego ile to jest
szpongiel - @MallaCzarna: nie prywatna, normalny GP. Strona to https://www.patientacc...
  • Odpowiedz
  • 0
@szpongiel: wybacz, umknęło mi to pytanie, tak, biorę pod uwagę florę bakteryjną, nawet chciałam pisać o tym licencjat ale supervisor odradził mi to bo ciężko byłoby zebrać wystarczająco dużą grupę chętnych by przeprowadzić interwencje w czasie który mieliśmy :c

Tak znam Tima i o tyle o ile większość z informacji jakie podaje są sprawdzone i prawidłowe, to uważam że nie da się wszystkim przekazać tej samej wiedzy i będzie działać. Każdy
  • Odpowiedz
@MallaCzarna: te powiedzenie dotyczy kalorii, a nie ilości zjedzonych ziemniaków
Trzeba być osobą upośledzoną, aby nie potrafić sobie ułożyć diety mając wszystko na wyciągnięcie ręki na półkach sklepowych....
  • Odpowiedz
uważam że nie da się wszystkim przekazać tej samej wiedzy i będzie działać. Każdy jest inny i nie każdemu będzie pasować to samo remedium.


@MallaCzarna: a to Tim nawet w tym wywiadzie co dałem linka sam podkreśla kilkukrotnie :)
W każdym razie dzięki za odpowiedź.
  • Odpowiedz
  • 1
@KrzysztofMickiewicz:" More than 1 billion people worldwide are obese – 650 million adults, 340 million adolescents and 39 million children. This number is still increasing. WHO estimates that by 2025, approximately 167 million people – adults and children – will become less healthy because they are overweight or obese." -WHO

Czyli wg twojego rozumowania ponad miliard ludzi jest upośledzonych. Nie zamierzam się kłócić, ale się nie zgadzam
  • Odpowiedz
  • 0
@KrzysztofMickiewicz: jesteś bardzo przykry. Po co? Czujesz się lepiej umniejszając innym? Cieszę się, że dobrze ci się wiedzie jeśli chodzi o sylwetkę ale to nie powód żeby tak traktować ludzi którzy są w innych okolicznościach życiowych. Pomyśl trochę.
  • Odpowiedz
@KrzysztofMickiewicz: jesteś bardzo przykry. Po co? Czujesz się lepiej umniejszając innym?


@MallaCzarna: ignoruj albo zablokuj wyznawców świętej kalorii. To jest religia, z nimi nie podyskutujesz.

Oczywiście nie umniejszając osobom chorym tylko leniwym.

Raz sam się złamię i odpiszę. To jest kolejny mit zaraz za mitem o liczeniu kalorii jako niby skutecznej metodzie odchudzania.

Lenistwo nie jest żadnym problem, gdyż wystarczy nie robić dosłownie nic aby chudnąć, nawet jeść ¯\_(ツ)_/¯

Ćwiczenia
  • Odpowiedz
  • 0
@MallaCzarna: okay, minęły dwa dni i przychodzę z wynikami, nie spodziewałam się tylu zainteresowanych szczerze powiedziawszy. Miesiąc współpracy wygrywa @Niewiemczemutak napisz do mnie wiadomości ze swoim mailem i będziemy mogli zaczynać ^^
Wszyscy inni plusujacy też możecie pisać na PW jeśli chcielibyście i tak dostać dietę.
  • Odpowiedz