Wpis z mikrobloga

Najlepsze są te szury, które serio uważają, że trzęsienie ziemi w Turcji to robota Amerykanów dzięki HAARP i jednocześnie głoszą "realizm polityczny" i hasła typu: stop amerykanizacji Polski, wyjdźmy z NATO, przestańmy prowokować Putina, sprzymierzmy się z Rosją, etc.
Mordo, pomyśl. Ruscy od roku co tydzień straszą wszystkich atomem i gówno robią, a dziadzia Biden bez mrugnięcia okiem #!$%@? swojego ważnego sojusznika jak mu się jego polityka nie podoba. Może to nie karzełka z Kremla powinniśmy się naprawdę bać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szury #usa #turcja #rosja #ukraina #heheszki
JPRW - Najlepsze są te szury, które serio uważają, że trzęsienie ziemi w Turcji to ro...

źródło: 17onpolitics-biden-meme-mediumSquareAt3X

Pobierz
  • 25
ważnego sojusznika


@JPRW: co to za bzdury xd? Turcja została wywalona z programu F-35 i grozi jej uziemienie floty F-16. Poza tym robią wały na sankcjach Rosji.

Erdogan to Putin mniejszej skali. Skłócił się z wszystkimi na zachodzie. Pięknym zwięczeniem tego czuba byłby solidny #!$%@? ze strony greków i francuzów gdyby karaluch zechciał namieszać przy greckich wyspach
@JPRW: Trzęsienie ziemi w Turcji to robota Amerykanów dzięki HAARP, taki jest realizm polityczny i należy powiedzieć stop amerykanizacji Polski, powinniśmy wyjść z NATO, przestańmy prowokować Putina i sprzymierzmy się z Rosją.
@JPRW: może trochę nie w temacie, ale np. mnie bardzo śmieszyły te wpisy, że "Turcja współpracowała z ruskimi, to Ameryka zrobiła im trzęsienie ziemi" i je plusowałem.

Oczywiście wiem, że to nieprawda i nie ma takich możliwości (zgodnie z naszą wiedzą, nie ma za tym żadnych przesłanek). Ale jest po prostu śmieszne. To były oczywiste żarty.

To tak jak kiedyś śmiałem się z tego jak ktoś mówił, że Ziemia jest płaska.
@JPRW: #!$%@? przecież my tutaj jesteśmy pod wrażeniem tego jakim fachowcem jest Szanowny Pan Emeryt z Demencją.
wielki puton od 20 lat tryharduje geopolityką, s0ft p0wer w postaci gównotoday a r0sja od 20 lat reformuje armie(i 2 lata po rozpoczęciu reformy #!$%@? reformatora bo serio chciał skończyć z korupcją i wałami XDDDDD) tylko po to aby dostać #!$%@? od świni z śmiesznom rurom, stracić 2137000 żołnierzy i zaorać wszystkie inwestycje zagraniczne
@JPRW
Przecież to nie pierwszy raz jak USA pokazuj kto tu rządzi, tak samo było jak coś ostatnio uderzyło w rosyjski statek kosmiczny. To był pokaz siły USA w kosmosie, mówiący my Amerykanie potrafimy strzelać i trafiać w pojazdy komiczne. Nie dziwię się jak w Rosjan #!$%@? meteor jakiś.
@JPRW yyyyy serio ktoś gdzieś na serio pisał że trzęsienie ziemi w Turcji to robota Amerykanów przez HARP? Widziałem kilka komentarzy na ten temat ale to były jawne heheszki. Ktoś wrzucił jakiś przykład bo aż wierzyć się nie chce?
@JPRW: Bardziej przeraża mnie fakt negacji ofiar a że Illuminaci zabijają więcej poza tym śmierć jest czymś normalnym. Szurom brak przede wszystkim takich ludzkich odruchów plują na tych złych a sami nie są od nich lepsi.