Wpis z mikrobloga

Pytanie do grających i tych którzy porzucili ten sport. Trochę mnie nosi żeby kupić wowa. Ostatni raz fajnie mi się grało na Legionie. BFA to był 3/4 skip i dołączyłem na koniec, SL to podejrzewam że niewiele lepiej, ale raczej początek i trochę na końcu było grane. Boje się że kupie i odpale może grając tydzień a potem się znudzi. Bliżej temu dodatkowi do Legionu czy raczej poprzednie 2 dodatki? Gdzieś tam mi się obiło o uszy że lepszy niż BFA/SL więc to już może zachęcić. Warto czy odpuścić?
#worldofwarcraft #wow
  • 4
@xzseba: Grając na Legionie większość mojej aktywności to było pushowanie M+, jakieś crafty i world q. Nie wiem jak to tutaj wygląda i czy dungeony są tak spoko jakie były w Legionie
@Dupazbita: warto, moim zdaniem jeden z lepszych dodatkow, nagroda za klucze jest podniesiona do m20.

Caly czas wychodza balance patche, nie znam nikogo kto gra w tej chwili i by jakos bardzo narzekal. Zostaly usuniete wszystkie “chore” i borrowed power. Poprostu logujesz i robisz co ci pasuje. Nie musisz farmic zadnych rep czy artifact power zeby nie zostac w tyle