Wpis z mikrobloga

@wypocinyproductions: Tak jest jak się jaj nie ma.

Ja osobiście szanuje ludzi, którzy błądzą i robią głupoty ale biorą problem na klatę, okazją skruchę, przyznają się i przepraszają. Tego mnie uczono od małego.

A właśnie czymś takim się traci resztki godności i do tego się jest chorągiewą.

Widać co jest dla Niego ważniejsze w życiu niż podstawowe męskie cechy

Wstyd
  • Odpowiedz
@mlody_sutener: Idź napisz Tigerowi, że jest niegroźnym debilem to ci powie kilka ciekawostek na temat twojej rodziny( ͡° ͜ʖ ͡°) Mówić o tej toksycznej kanalii, że jest niegroźny to jak nie powiedzieć nic. A dwa to za to co córce zgotował on powinien byc szkalowany na kazdym kroku.
  • Odpowiedz
@mlody_sutener typ 2800 aktywności w 11 miesięcy o tigerze bonzo, z avatarem ale uważaj bo ci patostreamy na łeb siadły. wykopi potrafią kogoś zboostowac, później niszczyć VIA magical a jak przestaną nagrywać (tak jak tajge kiedyś) to pisali mateo wróć, robili zdjęcia na mieście melinowi i dzień w dzień czekali na jego powrót. wow upośledzony melin coś powiedział głupiego, pierwszy i ostatni raz...wuwu z dupy wyjęty za dużo na patronie zarabia i
  • Odpowiedz
@wypocinyproductions: ale sie wuwu odcial od patusow i wybielil xD rozumiem ze piwko łobaben tego typu przejdzie rebranding zeby nie kojarzyc go z patusami ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz tylko glazy narzutowe i podroze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@mlody_sutener: Zesrać to się mogę co najwyżej na ciebie, typ który pałuje się do upośledzonego typa będzie pisał coś o przegrywach XD idź tam wpłacić mu donejta żebyś usłyszał kilka słów o swojej matce albo ojcu,możesz go poprosić o to żeby wybrał którego ma #!$%@?ą nazwać.
  • Odpowiedz