Wpis z mikrobloga

@lenopalenox: a seksualizacja mężczyzn to co? Wejdź do galerii handlowej to co druga reklama jakiegoś Calvina Kleina czy innego Hugo bossa gdzie mamy przystojnego modela o docietej sylwetce. Już nie mówiąc o reklamach perfumow gdzie facet jest przedstawiany jako seksualny drapieżca.
Jako atrakcyjny facet jestem oburzony
@Nieszkodnik prostytucja była, jest i będzie. ale zawsze była tematem tabu, a takiej "pracy" imały się desperatki. I tak powinno zostać, jako społeczeństwo nie możemy pozwolić żeby "hehe sex working" stał się czymś normalnym. od prostytucji odpycha właśnie ten ostracyzm społeczny, korzystają z niej desperaci i patologia, a zapewniają ją desperatki i patologia. Zmiana tego postrzegania może spowodować że więcej osób będzie wciąganych w to środowisko, żeby spróbować, dorobić sobie na studiach
@pan-bartolomeu-dias: tak samo tematem tabu zawsze był homoseksualizm. Pomijając wyjątki, ale tak samo było z prostytucją w historii. Natomiast żyjemy już w takich czasach, że jeśli nie ma racjonalnych podstaw, aby tępić daną rzecz, to społeczeństwo nie będzie tego robić. To, że ty nie chcesz, aby ludzie sobie tak dorabiali, jest wyłącznie twoim problemem.
@TeBerry jak to nie ma racjonalnych podstaw? A co z powiązaniami prostytucji ze środowiskami przestępczymi? co z bardzo częstym nadużywaniem narkotyków? z bardzo częstym występowaniem zaburzeń? z wysokim ryzykiem przemocy? to jest bez znaczenia twoim zdaniem?

chciałbyś się związać z dziewczyną która w ten sposób dorabiała na studiach? chciałbyś zobaczyć zdjęcia swojej córki na wykopie? chciałbyś być wychowywany bez ojca, przez matkę prostytutkę?
mówienie "wszystko spoko, to wasza sprawa że się prostytuujecie"
Nie tak napisałem, czytaj ze zrozumieniem.


@liczy_no_ze_niby_nie: to raczej ty powinieneś pisać ze zrozumieniem:-)

Wspólnego przodka mieliśmy aż 13 milionów lat temu, wiec jest starsza niż homo sapiens i homo szympans.


@liczy_no_ze_niby_nie: ale ty pisałeś o współczesnych szympansach, nieprawdaż? Nic o wspólnych przodkach. Skąd więc twój wniosek?

Nie czytałem tego artykułu ale czytałem o badaniu, że w pewnych stworzonych warunkach, przy limicie pożywienia szympansice zaczeły pruć się za jedzenie -
TeBerry jak to nie ma racjonalnych podstaw? A co z powiązaniami prostytucji ze środowiskami przestępczymi? co z bardzo częstym nadużywaniem narkotyków? z bardzo częstym występowaniem zaburzeń? z wysokim ryzykiem przemocy? to jest bez znaczenia twoim zdaniem?


@pan-bartolomeu-dias: Skoro prostytutki są pogardzane, nazywane ku*rwami, oraz społeczeństwo się od nich izoluje, to dość oczywiste, jakie będzie miało to skutki. Takie traktowanie może poważnie wpływać na ich zdrowie psychiczne, a to również sprawia, że
@TeBerry zastanów się co jest przyczyną a co jest skutkiem, i czy nie występuje tu sprzężenie które nasila objawy.
I który pogląd jest bliższy przekonaniom ogółu społeczeństwa, mój czy Twój? Czy, jeśli się okaże że jednak zdecydowana większość społeczeństwa nie chce się wiązać z prostytutką, będzie ona mogła stworzyć w przyszłości zdrowa relację i szczęśliwą rodzinę? Czy osoba dla której seks i emocje nie są związane będzie w stanie tworzyć związek? Czy
Pamiętajcie, że uprzedmiotowienie kobiet, a także traktowanie ich jako obiekt seksualny jest bardzo złe, dlatego właśnie promocja prostytucji w mediach jest tak ważna.


@lenopalenox: Ja to mam chyba dobrą pamięć, bo pamiętam nawet że 85% losowych kobiet w Polsce zostało kiedyś zgwałcone lub pobite na ulicy, ale prostytutkom nic złego nie grozi ( ͡° ͜ʖ ͡°)