Wpis z mikrobloga

Co ten #!$%@? Objałek zrobił z tym Mirko. Jedyne co jest w gorących to wojna na Ukrainie i okazjonalne #!$%@? Objałka, nie ma tu już nic więcej, nuda w #!$%@?. Tagi umarły. Król Szczurów w norze się przewraca, gdyż taka niesprawiedliwość tu zaszła. #wislakrakow, największy tag dotyczący drużyn piłkarskich dogorywa. Nie ma tu już śmiesznych memów, nie ma #!$%@? PiSu. Dla Objałka to czysty biznes, dla mnie to był serwis, ma którym śmieszkowałem, emocjonowałem się meczami, #!$%@?łem CM711 i Stanoskiego oraz wyszukiwałem najnowszych informacji. Musiałem przerzucić się na Twittera, gdzie jeszcze prościej o lajki (#atencja), ale 80% komentujących tam to zwyczajni idioci, przebijają Mirków, poważnie. Czuje jakby zabrano mi przestrzeń do shitpostowania, zostały już tylko dunkowe grupy na FB i IG, eh. Najgorsze jest to, że to nasza wina. Potrafiliśmy #!$%@?ć niejeden biznes, postawić na nogi media w Tajlandii, #!$%@?ć Orlen, upokarzać idiotów, ogólnie robić rajdy wszelakie. A nie potrafiliśmy dopilnować, żeby zespół z serwerowni szanował użytkowników, dzięki którym zarabia siano i zważał na ich komfort. Jesteśmy jak Rosjanie wobec Putina - niby każdy #!$%@?, ale nikt nic nie zrobił.

Michał Objałek, bardzo Cię nie lubię, gdyż jesteś niemiły. WIR ŚMIERDZIELU

Matioz - Co ten #!$%@? Objałek zrobił z tym Mirko. Jedyne co jest w gorących to wojna...

źródło: 31B39C2E-0F06-4D68-9529-C6F93C0A5F9F

Pobierz
  • 1