Wpis z mikrobloga

Warto zobaczyć i otworzyć oczy na pieprzenie o #molestowanie : https://www.youtube.com/live/PGKEIUZVKNA?feature=share&t=287
Gość jechał ze swoimi zwierzakami w metrze. Żeby być obok nich usiadł na podłodze, na samym końcu metra. Nagrywał insta story przednią kamerką, na siebie i pokazywał zwierzaki. Metro dojeżdża do stacji i się zatrzymuje. Dziewczyna siedząca obok uśmiecha się do niego i wychodzi z metra. Gość na końcu swojego story obraca kamerkę i nagrywa ją żeby pokazać jej uśmiech do niego, ale że przełączenie trwa to na nagraniu widać już tylko plecy dziewczyny i jak wychodzi z metra.
Dziewczyna robi na niego nagonkę w internecie. Robi z niego creepa zboczeńca, który rzekomo miał nagrywać co ma pod sukienką. Nagonka na niego, zbieranie innych dziewczyn po zamkniętych grupach na facebooku, zamknięcie jego konta na instagramie, dużo problemów. Później dziewczyna za pieniądze, idzie do 7 metrów pod ziemią, w kampanii loreal i opowiada jaka była biedna zmolestowana w metrze w warszawie.
Nie dajcie sie wrobic w podobne rzeczy.
#redpill #blackpill #logikarozowychpaskow #p0lka #tinder #badoo #warszawa
Pobierz marcus777 - Warto zobaczyć i otworzyć oczy na pieprzenie o #molestowanie : https://ww...
źródło: comment_1666101577S7XiXiYufXnjWJxardwCMV,w800
  • 35
@marcus777: okulary przeciwsłoneczne. Jak ktoś się spyta to zapalenie spojówek i nie możesz zdjąć. No chyba że masz tak głęboko osadzone oczy że z dystansu widać tylko łuk brwiowy i pod nim cień jak ja mam to nie musisz (wtedy wszyscy się przypatrują czy patrzysz na nich czy nie) chyba że dla beki.
@marcus777: najczęściej dotyk w pierś, tyłek or komentarz seksistowski
Mi się zdarzyło w ciągu życia ze 3 razy od różnych gości, a jestem under average girl. Po prostu sama płeć wystarczyła do popisówek. Pokolenie wyżej - jeszcze więcej tego przeżywały. Zresztą wystarczy popytać kobiety w rodzinie i jeśli ufają to opowiadają każdy incydent
Może od rocznika 2000 już tego będzie mniej
a to zależy od patrzenia, bo jak wyraźnie erotomańskie, to wiadomo ze tak


@Invisiblinio:
Wiedziałem, że wspomnisz o patrzeniu.
Tylko powiedz mi, jeżeli kobieta ubierze się wyzywająco i mężczyzna dostanie przez nią mimowolnej erekcji to czy nie będzie to przypadkiem molestowanie tego mężczyzny?
Wiesz, mężczyźni tak niestety mają, że popęd seksualny działa wbrew ich woli- da się na przykład zgwałcić mężczyznę, wiedziałaś? Chociaż to taki trochę paradoks bo przecież żeby uprawiać
@marcus777: obcy starszy w parku, obcy starszy z rodziny, kolega w czasie pobytu w szpitalu
Tak, komentarz to molestowanie, typu: ale masz dupcie, jak tam cycuszki, rosną? wyrucałbym cię/ją, setki możliwości.

@Errad
Tak, będzie. Bo nie ma czegoś takiego jak ubierze się wyzywająco. W jednym kraju kobieta może byc nago i facetowi obcemu nic nie dygnie, w innym może być w miniówie i staniku i facetowi nie dygnie, a w kolejnym
@Invisiblinio: 1. Nie wierze 2. Tak kobiety ubierają się wyzywająco właśnie po to by emanować kobiecością dla mężczyzn. Robią czerwony makijaż na ustach i policzkach bo to oznaka podniecenia. Chodzą na szpilkach by poprawić proporcje.
U muzułmanów chodzą w burkach i są tylko dla swojego mężczyzny, o takich krajach mówisz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ankiety gdzie molestowaniem jest każde przedłużone spojrzenie i nieudany podryw są z dupy.
@marcus777:
1. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD typowy prawak jest typowy. Ale jak maryjka się puściła z sąsiadem i wymysliła anioła, to już real shit xD
2. Tak, niektóre, ale nie do wszystkich mężczyzn. U muzułmanach chodzą w burkach, bo są do tego zmuszone, żeby tacy jak ty nie musieli sami kontrolować swoich qtasów. Jakbyś był muzułmanem to byś na takim forum się sadził, że kobieta kusi, jesli rekę odkryje, a w tym kraju jakoś
@Invisiblinio: Dyskryminujesz ze względu na wyznanie? Uuuu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie chodzi o to co kogo podnieca, ale poronioną narrację w której kazda kobieta jest biedną zmolestowaną ofiarą patriarchatu mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°) A że tak nie jest, to naginana jest definicja molestowania i podciągane pod nią wszystko co możliwe. Rezultatem jest to że jakaś randomowa siksa zniszyła życie gościowi z
@Invisiblinio
Może nigdy nie patrzyłaś na to w ten sposób ale zastanów się czy tym co piszesz nie robisz kobietom, samej sobie, oraz sprawie o którą walczysz dużej krzywdy. Jeśli piszesz (parafrazując) że "bankowo 100% kobiet była molestowana", "jak się patrzy to też molestuje" czy też twierdzisz, że mężczyzna ma jakąś magiczną zdolność kontrolowania swojej erekcji i jak jej nie kontroluje to molestuje to (nie chcę cię obrażać, nie odbierz tego tak)