Wpis z mikrobloga

Koliedzy za ile byście kupili taką aplikację se jakbym Wam zrobił, że włączacie ją, logujecie się do tindera i robot zaczyna napierdzielać:
- uczy się jakie Polki Wam się podobają i lajkuje automatycznie
- wpisujecie mu kilka otwarć i je stosuje, zagaduje
- na każdą pozytywną odpowiedź kontynuuje tak by zmierzało to do umowienia na spotkanie
- na każdą negatywną odpowiedź powiadamia Was byście przejęli ster.

Kończysz z kalendarzem wypełnionym spotkaniami.
#tinder

Jak wynagrodzenie będzie wystarczająco wysokie to Wam to zrobię se.
aczutuse - Koliedzy za ile byście kupili taką aplikację se jakbym Wam zrobił, że włąc...

źródło: oscarisaacexmachina

Pobierz

Ile byś dał za taką apkę?

  • 10 zł 55.1% (247)
  • 100 zł 8.3% (37)
  • 200 zł 4.0% (18)
  • 400 zł 1.3% (6)
  • 800 zł 4.7% (21)
  • więcej 26.6% (119)

Oddanych głosów: 448

  • 38
Nikt nie mówi o zmuszaniu, ale niestety ocenianie ludzi przez pryzmat wyglądu, a nie przez to, co sobą reprezentują, to trochę słabe podejście. No chyba, że obydwie osoby mają w głowie jeden cel, gdzie nie liczy się, co ma w głowie, a jaki ma rozmiar, to okej. I tak, wiem, że po to powstał w zasadzie Tinder, ale nie wszystkim na tym zależy (lub nie jest to główne założenie ;P )
@jarokiet: no niestety to patologia jest, bo w zasadzie to jak naprzegladasz sie tych profili to dochodzisz do wniosku, ze wszystkie Polki o ile nie są grubę ani nie mają cech szczególnych to wyglądają tak samo. Zlewa się wszystko w jedno. Osobowość człowieka jest bardziej skomplikowana niż wygląd i tu się trudniej dopasować, dlatego od tego się powinno zacząć tak jak mówisz. Poza tym nawet jak wygląd Ci nie podpasuje a
@lexico: xDDDD. Nie materialistka. To tak jakbyś powiedział, że jesteś bezduszny bo jak żona ci nie da to pójdziesz do kochanki. Nie wiem gdzie i jak Ty się wychowałeś ale u mnie ojciec zarabiał na rodzinę, matka nie zawsze pracowała. Facet ma zapewnić rodzinie dobrobyt, jak mało zarabia to będziecie żyć od wypłaty do wypłaty. Dzieci, rodzina, dom, samochód, wakacje, randki. To wszystko kosztuje. Bądźmy dorośli.