Wpis z mikrobloga

@Neobychno: nie widziałem by ktoś walczył z samochodami elektrycznymi, widzę natomiast walkę z samochodami spalinowymi. Lekceważenie kogoś takiego jak Klaus Schwab (imo to tylko jest zarzadca, a za nim stoi ktoś inny), to po prostu ignorancja. Jego wizja świata wydaje się utopią, ale dziwnym trafem rządy robią wszystko by te utopię zrealizować, a jeśli ktoś tego nie widzi, to chyba faktycznie nie można mu pomóc. Ale ok, lepiej walczyć z partią
Ale ok, lepiej walczyć z partią która pewnie nie ma nawet 10 % poparcia xD


@wilhelm99: biorąc pod uwagę co ta partia robiła w momencie gdy Rosja rozpoczęła wojnę - tak. Lepiej z nią walczyć, niż z jakimś.. kim w ogóle? To jakiś nowy villain?
@wilhelm99: ja #!$%@? jaki ty jestes glupiutki xddd No chyba że jesteś kacapskim psem, to jesteś wtedy po prostu zwykłą #!$%@?ą.

Rosyjska propaganda wmawia, że zła UE nakaże ludziom jeść robaki. Dno intelektualne tylko może w to wierzyć.
@Bover: boże co za dzban, prosiłem cię o coś na podparcie tej tezy, że rosyjska propaganda mówi coś o robakach... ale chyba się jednak nie doczekam, bo trudno w sumie udowodnić coś, co się sobie uroiło.
@Matixer czytam nczas lub słucham atora?
boże co za dzban, prosiłem cię o coś na podparcie tej tezy, że rosyjska propaganda mówi coś o robakach... ale chyba się jednak nie doczekam, bo trudno w sumie udowodnić coś, co się sobie uroiło.


@wilhelm99: Nie potrafisz czytać po polsku, ładnie się sprzedałeś :D

Nie dziwne, nie twój pierwszy język. Nara śmierdzący kacapie