Wpis z mikrobloga

@Sonaht: Tak.

Nawet na zwykłą 14 nie warto by było. A na wersję pro to już zupełnie.
Wszystkie standardowe funkcje, w realnym użytkowaniu poprawiły się nieznacznie. A wszystkich funkcji PRO w ogóle się nie używa.
@Sonaht: Oczywiście, lekka poprawa jest. Ale nie jest to niebo a ziemia.

Przeskok z 6s na 11 powodował efekt WOOOOOOOOOoooooow!
Przeskok z 11 na 14pro powoduje tylko meh.

Jakbyś zestawił takie same foty z 11 i 14pro to bez pixel peakingu miałbym problem z odróżnieniem który to który.
@ivan777: Ja planuję przesiąść się z 7 na 15 ale im bliżej premiery 15 tym więcej mam myśli, że 5-6k zł za 15/15 Pro może nie być równe z tym zachwytem, który będę miał
@ivan777: a ekran? tam w 14 pro to juz 120hz wiec roznica powinna byc, moze nie na efekt "wooow", ale jednak. sam sie zastanawiam czy nie przejsc z 11 na jakis model wlasnie z tym szybszym odswiezaniem.
@Speeedy: Niby tak a jednak jak dla mnie nie. Jak zestawisz obok siebie ekran 11 i 14pro i odpalisz jakiś film HDR z youtuba to widać różnicę. Ale w codziennym użytkowaniu czy to Internet, czy netflix, uważam że bez szału.
@ivan777: 11 Pro Max -> 14 Pro Max here
Jakbym nie miał tylko 64GB w poprzednim telefonie to bym się nie przesiadał jeszcze długo. Jednak mimo wszystko jestem zadowolony z zakupu. Owszem, zmiany nie są jakieś kolosalne w codziennym użytkowaniu, największą różnicę robi dla mnie ekran 120Hz. Też mam takie przekonanie że w tym kraju nie warto mieć pieniędzy i lepiej je #!$%@?ć na głupoty ( ͡° ͜ʖ ͡