Wpis z mikrobloga

Pomocy! W poszukiwaniu Świętego Grala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Posłuchajcie mnie perfumowe Świry! Kupiłem onegdaj (pierwsza połowa 2020r), na tym oto cudownym tagu, dekant perfum "Terre Hermes Parfum". Problem w tym, że dekant się skończył, więc postanowiłem dokupić sobie pełną flaszkę, niestety ku mojemu zdziwieniu, te nie pachniały jak wspomniany dekant. Mireczki z tagu podpowiedziały, że to być może mimo podpisu "Parfum" miałem w rzeczywistości EDT, tak więc postanowiłem zakupić od Mireczka dekant EDT, ale niestety nie pachniały tak jak ten pierwotnie kupiony. Niestety jakimś sposobem musiałem usunąć z historii rozmów wątek z Mireczkiem, od którego kupiłem ten dekant.

Poszukuję więc osoby, która sprzedała mi w pierwszej połowie 2020r dekant Terre Hermes Parfum. Mireczku, jeśli mnie zrobiłeś w #!$%@? i sprzedałeś mi coś innego niż Hermesa, to nic nie szkodzi XD, tylko mi powiedz co w takim razie było?! Bo zapach jest świetny, ale niestety kupione niedawno EDP i EDT nie mają do niego podjazdu. I teraz nie wiem czy to kwestia Batcha, czy też może Mireczek odlał mi coś innego, a może używał jednej strzykawki do wielu i stworzył przypadkowo nowy zapach, który nie daje mi spokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°).

W każdym razie, jeśli ktoś przypomina sobie taki deal ze mną lub rozpoznaje dekant/etykietę od kogo mogła ona pochodzić będę wdzięczny za pomoc.

Prosiłbym o plusa dla zasięgu! :D

#perfumy #odlewki
reseted - Pomocy! W poszukiwaniu Świętego Grala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Posłuchajcie mnie perfum...

źródło: terre_hermes_parfum

Pobierz
  • 26
ale niestety kupione niedawno EDP i EDT nie mają do niego podjazdu


@reseted: czyli sprawdzałeś wersje EDT i EDP, tak? A sprawdzałeś wersję Parfum? To inny zapach i rzeczywiście dla wielu jest to najlepsza wersja
@dyniel: nie wiem czemu myślałem, że to jeden czort :/ w każdym razie to jakiś trop jeszcze, dzięki!
Albo to też może kwestia reformulacji, może to był jakiś starszy batch?
@zzllyy: to znaczy to nadal pachnie jak Terre Hermes, ale jakby z jakimś dodatkiem, którego nie wyczuwam ani w wersji Parfum ani w EDT, stąd taki mindfuck XD