Wpis z mikrobloga

nikt mi wczesniej nie odpisal a w sumie ciekaw jestem wiec przeklejam:
wszyscy jestescie w stanie zasnac #!$%@?? czy to trzeba wytrenować?
juz dlugo nie pije ale nigdy nie bylem w stanie zasnac #!$%@?. zamkniecie oczu na 3 sekundy = helikopter prowadzący do zwracania zawartości żołądka, żadne uziemianie nie pomagało. zawsze musiałem siedzieć i czekać aż wytrzeźwieję co ostatecznie wychodziło na dobre bo piłem w #!$%@? wody i praktycznie nigdy nie miałem kaca xD ciekawi mnie czy tylko ja tak mam/miałem czy to po prostu trzeba wyćwiczyć
  • 9
@some_dev
Nie jestem pijąca do stanu zwracania zawartości żołądka, jednak dla mnie jakiekolwiek alko = energetyk. Choćbym była zmęczona, to najbliższe dwie godziny usnąć nie mogę. Jednocześnie nie pobudza mnie to jakoś specjalnie, ot senność się wyłącza
@Ziom166:

pijąca do stanu zwracania zawartości żołądka

nie mówię że się niewiadomo jak upijam, ale gdy zaczynam coś czuć to zamknięcie oczu = helikopter = wymioty. jeden shot (lub odpowiednik) jest ok, przy drugim, trzecim już się reakcja zazwyczaj uruchamia
@some_dev: Też tak mam/miałam. Ale nawet mimo to, że ostatecznie zawsze kładłam się trzeźwa, to po alko miałam bardzo krótki sen, przerywany i budziłam się dużo wcześniej niż zwykle. Mam podobnie jak jestem przeziębiona. :D