Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, poczytałem kilka wpisów na mirko i już się boję wyceny od stolarza za kuchnię, którą będę robił za kilka miesięcy (kuchnia w kształcie L - 4,20m dłuższy bok i 1,80m krótszy, górna zabudowa dwupoziomowa do sufitu) xD

Na czym można przyoszczędzić, żeby było "jako tako"? Nie najdrożej, ale i nie najtaniej z byle czego.

#remontujzwykopem #stolarka
  • 11
Ale w sumie sam jestem ciekaw. Mi za L o wymiarach 2.1 i 1.4 (szafki dół + szafki góra na dłużsym boku) powiedzieli w Agacie 10 tysięcy, no to ile bierze stolarz pod wymiar za coś dwa razy większego.
@some_ONE
@some_ONE: nie trza, wystarczy umieć liczyć i podać wymiary w cascie dostają na wymiar. A połączyć blat ma szafkę chyba umiesz. Ogólnie #!$%@? jak ma się dwie lewe ręce i bez apki nie umie się nawet kranu czy żarówki wymienić
@Mrjohnsmith: wstępnie 50k, ale to nie za samą kuchnię tylko też resztę zabudowy której trochę jest (m.in. szafa wnękowa, szafa w sypialni, łazienka, jakieś dodatkowe frezowane płyty meblowe do dekoracji itp.), więc... ciężko stwierdzić ile za samą kuchnię i jak bardzo to cena ostateczna bo konkretne ustalenia jeszcze przede mną ( ͡º ͜ʖ͡º)