Wpis z mikrobloga

JAK MOŻESZ NIE CHCIEĆ WEJŚĆ ZE MNĄ ZWIĄZEK? MAM CIBE I ZERO ZAINTERESOWAŃ ALE ZA TO MAM CIBĘ KTÓRĄ POZWOLĘ CI ZOBACZYĆ AKURAT JAK BĘDĘ MIAŁA OCHOTĘ CZYLI MAX RAZ NA TYDZIEŃ XD PEWNIE JETEŚ GEJEM ALBO INCELEM BO MNIE PŁCI PIĘKNEJ SIĘ NIE ODMAWIA!!!

Beka z obecnej sytuacji matrymonialnej. Polki myślą, ze będziemy koło nich skakać i się przed nimi płaszczyć, płacić i opiekować, ale tylko wtedy kiedy ONE o tym zdecydują, bo najpierw muszą się wybawić i kilku kutangach.
Panowie, miejcie godność, to Wy jesteście najważniejsi i powinniście stawiać własne dobro ponad wszystko, a nie skakać koło Julek, które myślą, że coś im się należy za sam fakt bycia kobietą.
Tindery, badoo, czemu nie? Dobry sposób, żeby się pobawić i przeżyć przygodę jak co druga polka. Ale nie ma co się wczuwać i przejmować takimi bzdurami jak związek :)

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #redpill #p0lka
Pobierz fanmarcinamillera - JAK MOŻESZ NIE CHCIEĆ WEJŚĆ ZE MNĄ ZWIĄZEK? MAM CIBE I ZERO ZAINT...
źródło: 327568362_737272854652219_5438076991924438302_n
  • 5