Wpis z mikrobloga

Cześć mirasy, wraz z żoną chcemy rozbudować jej małą firmę i wprowadzić do niej #sklepinternetowy. Ma ktoś na ten temat jakąś wiedzę i może tak ogólnie doradzić?. Z braku wiedzy chciałem iść na łatwiznę i spróbować czegoś pokroju sky-shop, a bo renoma gościa php by przemo ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sami wiecie, stronę robimy za pomocą kafelek, jest zintegrowany ze wszystkich i super fajny dla sprzedawców jak i kupujących. Do momentu aż zauważyłem też że ceny są bardzo fajne dopóki nie wszedłem na shoper i się okazało że ,,po roku promocyjnych cen" pojawiają sie takie że w jeden miesiąc mogą przekroczyć naszą sprzedaż a nawet wpędzić w długi... Ale rozumiem, chcesz łatwiej, płać dużo... Dlatego stąd moje pytane, na szybko, co polecacie? co doradzacie? Woocommerce? bo uruchamiam zaraz YT i będe do znudzenia oglądał co, jak i dlaczego i co lepsze ()
Dodam też że dzięki mirko dowiedziałem sie że sky-shop to zamulacz no ale tyle i tylko tyle. Dzięki mirki
#sklepyinternetowe #sklepinternetowy #internet #programowanie
  • 4
@haumiau: Możesz też rzucić okiem na nasze rozwiązanie - www.trisoshop.pl. Nie prowadzimy polityki, że cena jest tylko na pierwszy rok - podane w cenniku kwoty zostają zapisane na Twoim koncie.

Napisz na priv jak będziesz zainteresowany to pomyślimy o jakimś dodatkowym rabacie dla Mirka.
@haumiau: Weź najtańszego shopera na rok, po tym czasie będziesz wiedział czy w ogóle kontynuować zabawę ze sklepem internetowym.
Woocommerce jest spoko, dużo darmowych pluginów, theme itd., nie jest wybredny serwerowo, ale raczej nie nadaje się do sklepów z większą ilością produktów.
Prestashop jest równie łatwy w obsłudze, ale nie licz na darmowe pluginy, najmniejsze dodatkowe funkcjoinalności to koszt 200+ zł