Wpis z mikrobloga

#p0lka #tinder #tajlandia
Już działania prewencyjne p0lek przeciwko prawdziwym kobietom jakimi są Tajlandki. Żeby żaden Polak nie spróbował nawet pomyśleć o związku z taką azjatką. Tylko za p0lkami macie biegać, im miodu do dupy najwięcej!

Sam lecę w sierpniu do Tajlandii szukać związku. Polecam to wszystkim zmęczonym psychicznie kontaktami z p0lkami facetom. Przez ostatni rok próbowałem zbudować coś z p0lkami i stwierdzam że to jest niemożliwe. Poznawałem je przez znajomych, w pracy i na portalach randkowych. Jednym słowem, JEDNA WIELKA PORAŻKA. Po jednej p0lce dochodziłem do normalnego stanu psychicznego około dwa miesiące. Nigdy więcej żadnej p0lki a kontakty z nimi tylko czysto służbowe i z obowiązku. Tymczasem założyłem konto na azjatyckim portalu randkowym i kobiety same piszą, są niezwykle miłe. Ich jedynym marzeniem jest założenie rodziny i to żeby ktoś się nimi zaopiekował i je kochał. Lubią gotować, dbać o dom i o rodzinę. Oczywiście nie szukam kury domowej, żeby mi nikt tego nie zarzucił, wymieniłem tylko ich prorodzinne cechy.
Spytajtwojegoodrzuta - #p0lka #tinder #Tajlandia 
Już działania prewencyjne p0lek prz...

źródło: Screenshot_20230205_084029_Chrome

Pobierz
  • 22
@Spytaj_twojego_odrzuta: Tajki też mają swoje wady. Osobiście nigdy nie zabrałbym Tajki do Europy, bo to trochę jak opiekowanie się dzieckiem. Dobrze wykształcone Tajki, które studiowały w Australii/Europie/USA, dużo nie różnią się od Europejek. Te z biedniejszych rodzin będziesz musiał utrzymywać. Według badań durexa Tajowie są pierwsi na świecie w ilości zdrad, a Tajki drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Spytaj_twojego_odrzuta
polecam mireczku z całego serca

żeby w Polsce sobie wybierać żonę to trzeba być za biednym na bilet lotniczy chyba

Tajki, Malezyjki, Filipinki, Wietnamki im wszystkim biały kojarzy się ze stabilizacją i dobrym życiem. Polecam właśnie założyć sobie tindera z lokalizacją na miejsce gdzie chcesz przylecieć, dać opis że szukasz kogoś z kim wyjedziesz za granicę do EUROPY nie wnikaj w to do jakiego kraju i szczęścia życzę

p0lka nie ma
@Sprus: dokładnie taki mam plan, poznać jakąś fajną Tajkę i zabrać ją do siebie. Mam zamiar miesiąc może dwa przed podróżą ustawić lokalizację na Tajlandię i zacząć coś na poważnie kręcić. Teraz piszę z nimi głównie żeby szlifować angielski, ale przed wyjazdem zacznę na serio już szukać.

Ja serio próbowałem z p0lkami, w ciągu roku spotykałem się z sześcioma i to była masakra. Wszystkie z początku były spoko, a potem zaczynały
@Spytaj_twojego_odrzuta: zastanów się jeszcze nad krajem szukania, zastanów się czy nie chciałbyś żony poszukać w jakiejś korei czy japoni bo jest ich tam mnóstwo samotnych. Tajlandia to taka różnica statusu że masz dużą szansę znaleźć golddigerkę.
Zastanów się też nad dziewczynami z zachodu, one też są znacznie bardziej otwarte niż polki i bardziej pracowite.