Wpis z mikrobloga

Zdejmicie różowe okulary. Sankcje nie działają. NATO nie daje sprzętu. Bachmut pod wielkim naciskiem. Pół miliona zawodowych żołnierzy rosyjskich czeka na rozkaz od prezydenta federacji która dotychczas zdobywała tereny siłą niepotrzebnych nikomu a obciążających budżet więźniów. Wpisy na pełną parę, można by rzec "zawodowe" na tagach Ukraina i Covid, dziesiątki dziennie. Mówi to Państwu, bywalcom tagu cokolwiek? Wybory tuż tuż, pan Hołownia płakał publicznie, pan Braun dzielnie walczy z ukrainizacją Polski, pan "różowe okulary" próbuje podkopać wszystko co wiąże się z pomocą NATO czyli przypominam naszą - jednego z najsilnielszych i najważniejszych w tym przypadku członków sojuszu. Prosiłem już by dał mnie na czarną - taki test. Nie dał, ponieważ nie może. W jego pracy zasięgi są kluczowe. Mnie już tego rodzaju nachalne wpisy nie ciekawią, jest pan panie "różowe okulary" w miejscu gdzie stały się żenujące i chyba czas na nowy nick o ile już teraz nie jest ich kilka. #ukraina #covid19
  • 17
Rzadko teraz tu piszę bo nie chcę dawać możliwości zarabiania na niejasnych przelewach od dyrektora narodowego czyli naszego orlenu na konto prywatnej spółki, ale jest tu taki jeden bordo który jawi się ostatnio jako guru tagu, nieudolnie i niesprawiedliwie wbija się w buty nieobecnego z nami @Aryo .