Wpis z mikrobloga

czy ktos ma wiarygodne zrodla jakichs artefaktów internetowych Iwony sprzed zaginiecia? mam na mysli jej wpisy na stronach, forach, komentarze itd. udalo sie komukolwiek cos takiego zidentyfikowac. mogloby to byc przydatne do analizy profilu psychologicznego.

#iwonawieczorek
  • 25
@timechain: ja też pamiętam, jednakowoż sam jestem z Gdyni i się tą sprawą wówczas interesowałem (jak wszyscy, w końcu nośny temat i wiek mieliśmy podobny) i jestem praktycznie pewny, że sam jej profil przeglądałem. 2010 to większość roczników ~90 właśnie fejsbuki zakładała albo dopiero co miała założone. Dogorywała jeszcze nk
@presburger: @Kremufka2137: To nie jest jej profil na fb ? htt ps://www.facebook.com/iwona.wieczorek.5686 xD Wszystko, patrząc na datę się zgadza. Patrząc na lokalizację jej znajomych też. Konto prywatne więc mało informacji. Tylko kto dodał po jej śmierci to że ją szukają ? Matka zaginionej ? Kto miał dostęp do jej komputera w czasie zaginięcia. Przecież tam się mogły znajdować bardzo ważne informacje.
@presburger: @Kremufka2137: @timechain: @Disscord93: Wszystko #!$%@? się zgadza xD Niech mi ktoś powie że to fake i dlaczego xD Czytam sobie tych jej znajomych i inne osoby w tym towarzystwie i #!$%@? nie dowierzam w to co przeczytałem. Oni chyba naprawdę w jakiejś grupie przestępczej są xD Wypady z granicę, kluby, drogie życie, jakieś laski nie wiadomo skąd.
@M1strz: mogła nie mieć hasła do windows a reszta haseł zdaje się już wtedy mogła być zapisywana w przeglądarce ...tak czy tak może się dowiemy coś więcej jak ruszy proces osoby oskarżonej ? o włamanie się do jej komputera i kasowanie danych