Wpis z mikrobloga

@Adolf_Cartman: Banda dzbanów. I po co to wszystko? W dobie tindera, gdzie jednego dnia ma się jedną radnkę, a drugiego można mieć następną, z absolutną pewnością taka księżniczka po tym, jak zostanie odprowadzona i wsadzona do taksówki i dżentelmeńsko potraktowana, będzie przez następne miesiące przy każdych próbach snu zastawiać się nad tym, co mogła zrobić lepiej.
XD
@Nieuk15k: No i widzisz, dla Ciebie to jest bycie frajerem, miej swoje zdanie, dla mnie jako facet jest to swojego rodzaju obowiązek odprowadzenia kobiety i zapewnienia jej jakiekolwiek bezpieczeństwa, jeżeli ją gdzieś zapraszam.
Dla mnie frajerstwem jest fochanie się jak Ci nie wyjdzie spotkanie i stwierdzenie, haha równouprawnienie, wracaj sobie sama do domu po nocach, każdy ma swoje zasady.
@Adolf_Cartman: Masz racje, jest różnica, ale nadal, jak zapraszam kobietę gdziekolwiek, to mimo wszystko ją odprowadzę do domu, do taksówki, niezależnie czy jest to randomowa lala z którą się umówiłem, czy jakaś znajoma, bo według MNIE to jest coś co się powinno robić, a co do płacenia za obiady, taksówkę, to tutaj nie ma o tym wspominki, jak ktoś ma ochotę porandkować to powinien mieć pieniądze żeby dotrzeć do domu i