Wpis z mikrobloga

Jeszcze latem szacowano, że PKB Rosji skurczy się o 8-10% w 2022 r. Jednak teraz Międzynarodowy Fundusz Walutowy szacuje, że w 2022 r. PKB skurczyło się tylko o 2,2%. Według szacunków MFW, teraz Rosjanie wyjdą na prostą, w 2023 r. ich PKB urośnie o 0,3%, a w 2024 r. o 2,1%


Na tagu #ukraina dalej przekonanie, ze Ukraina wygra wojne pomimo - 50 pkb i że Rosja nie będzie w stanie kontynuować długiej wojny, bo potężne zachodnie sankcje uderza? xD
  • 41
Na tagu #ukraina dalej przekonanie, ze Ukraina wygra wojne pomimo - 50 pkb i że Rosja nie będzie w stanie kontynuować długiej wojny, bo potężne zachodnie sankcje uderza? xD


@ziemba1: Tutaj większość myśli życzeniowo xD. Dopiero po roku wojny powolutku co niektórzy otwierają oczy i zauważają że wojna trwa już prawie rok a miało być inaczej i najpewniej potrwa jeszcze z rok. A przecież Rosja miała upaść i się wycofać z
nie, ale ty chyba jesteś jednym tych: CZY ROSJI SKOŃCZYŁY SIĘ JUŻ RAKIETY?!!!? xD


@dzangyl: No jestem. Od samego początku wyśmiewam osoby które pisały te brednie że już prawie Rosji kończą się rakiety. Już już prawie. Jeszcze jeden atak. No może dwa czy tam trzynaście ale już prawie koniec pocisków. xD
Ale trzeba jakoś sterować masami ludźmi a to jest łatwiej robić gdy masa widzi na horyzoncie już koniec kłopotów. A więc mówiono że Rosja upadnie i już za kilka miesięcy wojna się skończy.


@Koniasz: Podrzucisz jakieś źródło takich twierdzeń? Anonimowe wpisy na twitterze czy mirko się nie liczą, ale chyba ty na podstawie czegoś takiego budujesz swoją narrację xD tak wnioskuję po powyższym komentarzu dotyczącym rakiet xD
o tak miało być 3 dni, słownie trzy dni


@bombastick: Heheheh kurde ale śmieszne xD 3 dni ale beka. Można się śmiać z planów 3 dniowej operacji która się przedłużyła do roku xD. Może pośmiejmy się też z tego jak ta 3 dniowa operacja która się przedłużyła cofnęła Ukrainę o 10 lat w rozwoju i praktycznie przekreśliła przyszłość tego państwa xD. A nie xD lepiej się śmiać z 3 dni xD.
@17loginbylzajety: o 100 może nie, ale cofnie ich do statusu ZSRS, tzn do tego, że Europa się od nich odetnie i zapadnie żelazna kurtyna. Powoli się to właśnie dzieje. Tylko że tym razem będą bez Ukrainy i być może bez Białorusi i nie będą tak zaawansowani technologicznie jak było ZSRS.

Jak już walczymy z chochołami jak @Koniasz i powołujemy się na anonimowe wpisy na twitterze czy mirko, to pamiętam że w
heheh bardzo ładnie to wyliczyłes


@bombastick: Niczego nie liczyłem. Bo to nie moje wyliczenia.

policz jeszcze tak ładnie ile się Rosja cofnęła


@bombastick: Trochę wyżej jakiś użytkownik podał swoje wyliczenia w wysokości 100 lat.
A według Ciebie Rosja cofnęła się bardziej od Ukrainy czy mniej ? tak z ciekawości pytam.
jestem ciekawy, jak się ma jakiś stopień upośledzenia to się nie idzie na front


@17loginbylzajety: Idzie. Ukraina bierze już nawet 60 latków i wysyła ich na front. Tak więc nawet z upośledzeniem możesz się zgłosić do sił zbrojnych Ukrainy jak taka jest twoja wola.